Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvónéniknek, dadusoknak adtok...

Óvónéniknek, dadusoknak adtok vmilyen ajándékot év végén? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-1 szál virágot vittem nekik minden évben. A csoport nevében az SZMK-sok úgy is vettek nekik nagyobb ajándékot. Én is óvónő vagyok, tudom, hogy milyen kellemetlen, ha nagyobb értékű ajándékot ad 1-1 szülő....
2010. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Itt nálunk szoktak adni. Az óvónőknek értékesebb ajándékot mint a dadusoknak. A dadusok most főszertartót kaptak, de azt nem tudom, hogy az óvónők mit kaptak. Meg virágot is szoktak adni.
2010. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok. Itt a szülök adnak be pénzt, és abból veszik az ajándékokat. De van aki külön ad 1 virágot.
2010. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen,virágot vittünk.de év közben nem felejtettük el a névnapokat.bonbont vittünk,meg gipsz képet öntöttem a lányom pedig megfestette.
2010. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is a csoportpénzből vettünk közösen ajándékot, illetve ajándékutalványt az óvónőknek és a dadusoknak is, a gyerekek pedig 1-1 szál virágot vittek, egy közös délutáni sütizés keretében. Nagyon meg voltak hatódva!
2010. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!