Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajándék ötletek ovónéniknek...

Ajándék ötletek ovónéniknek ballagásra?

Figyelt kérdés

Nagycsoportos anyukák összefogtunk,és valami értelmeset szeretnénk.Talán masszázsbérlet,fodrászutalvány(nevesebb),de valami kedveset is szeretnénk amiről a gyerekek juthatnak eszükbe.Ki mivel ajándékozta meg őket?

Előre is köszi az ötleteket!


2010. márc. 2. 18:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát én már 8-as vagyok,de emlékszem,hogy mikor mi ballagtunk oviból,anyu is SZM tag volt és egy vázát vettek,amibe belegravíroztatták a névsort.Szerintem ez egy jó ötlet. ;)
2010. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ja és az lemaradt,hogy ÜVEG váza volt. :D
2010. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én óvónő vagyok, tavaly kaptam életem egyik legszebb ajándékát!!! a gyerekek rajzaiból és képekből( a 4 év legszebb pillanataiból) állították össze a szülök egy könyvet. Minden gyerek rajzolt valamit és a rajzára lett egy igazolványkép is ragasztva, ezt kinyomtatták, összefűzették és szépen átkötve megkaptuk. nagyon- nagyon szép ajándék és gyönyörű emlék is egyben.

Szerintem Ők is örülnének egy ilyen ajándéknak:)

2010. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

minden gyerek rajzolja le az óvónénit otthon, ezt össze lehet gyűjteni és egy "albumnak" összeragasztani, bekötni.

ledátumozni, "aláíratni" a gyerekekkel, meg esetleg minden gyerek mondjon otthon 3 jellemző dolgot az óvónéniről és ezt is oda lehet írni a rajzra ...


emellé meg vmi ikea-, vagy libri-utalvány


sztem a váza, kaspó, üveg kínálótálak és hasonlók elég gyakori ajándék a pedagógusoknál, valami egyedibb kéne ha tényleg örömet akartok szerezni.

2010. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ovónéni ismerősöm, és még régebben azt mondta nekem, hogy a legjobban a gyerekek által készített dolgoknak örül. Az előzőek nagyon jó ötletnek tűnnek.
2010. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve egy olyan kaspót csináltattam, amibe a csoportkép és az évszám volt "belegravíroztatva". Ilyet kapott a 2 óvónő és a dadus egy-egy virággal. Ezenkívül vettem 3 emlékkönyvet, amibe minden gyerek rajzolt és a rajzok melletti oldalon szerepelt egy fénykép minden gyerkőcről.
2010. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!