Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekek anyukai, akiket...

Kisgyerekek anyukai, akiket anno csaszaroztak, lett valami maradando kovetkezmenye a mutetnek?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalata erdekel akik mar régen tul vannak rajta, szoval mar minimum ovodas a gyerek. Teljesen rendbejottetek, vagy néha meg erzitek a mutet helyet, esetleg lett valami maradando karosodasotok?
2018. jún. 9. 14:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9-es: nyugi en termeszetesen szultem es ugyanez. A bőr nyult meg. Egyedul akkor van lapos hasam ha 50kgra lemegyek a 175 centimhez, de az mar tul sovany es nem is tudom tartani...
2018. jún. 9. 17:41
 12/20 anonim ***** válasza:

5 éve először, sajnos az nem sikerült a legjobban,csunya maradt,hosszu és mai napig gyenge.minden frontot érzek.

Másodszorra 2 éve,uj kicsi aranyos mosolyt kaptam sokkal lentebb is van mint a régi.

Az semmi utohatással nem bir, és harmadszorra 2 hét mulva fognak császározni bízom benne, a második vonalat elég megnyitni,nem szeretnék harmadikat...

2018. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak 38 éve és 18 éve is császár volt. Én az első vagyok:) akkor még hosszában vágták, semmi bikinivonal, a másodiknál már lehetett volna, de inkább a régi mentén csinálták. Hát nem annyira szép, de már az első sem volt az. Panasza nincs, nem is volt. Nekem 3 éve, persze bikinivonalnál, semmi panasz, talán az első pár hétben volt olyan furán érzéketlen, de csak kicsit
2018. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom. Jövő héten megyek uh-ra,mert néha,főleg ovukor ki akar szakadni a húgyhólyagom. Nagyon fáj a pisilés néha...Voltam már vele dokinál, Monuralt adott rá. De ez nem fertőzés,ez a műtét miatt lett. Félek,hogy süllyedés vagy összenövés lesz...
2018. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

5 eve volt.

Az elso par honapban erzeskieses volt, a heg mellett kb. 2-2 cm-re alul es felül sem ereztem semmit, mintha ugyanugy erzestelenitve lett volna a bőr.

Aztan elmult.

A heg folyamatosan szűkült, halvanyodott, kb. 1,5 ev utan lett papirvekony es fehéres, gyongyhazfeny szinu, eszrevehetetlen szinte, bugyi is takarja.

2018. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
3,5 és 1,5 éve volt. Az első minden probléma nélkül gyógyult. A második után nagyon erős szúró fájdalmat éreztem 10 napig a heg bal végénél a hasamban, ami a hajlatba sugárzott, keményebbek is lettek ott a szövetek tapintásra. néha semmi, máskor meg nem bírtam tőle megmozdulni. Általában fekvéskor jött elő a szúrás. Az orvos szerint a belső varrat vége ingerelt. Ugyanezen a tájékon érzéskiesés lett a bőrömön, kb 70 %ban helytejött azóta. Viszont sajnos a szeméremdomb nagyon ödémás maradt, gondolom, hogy az átvágott nyirokerek nem regenerálódtak. Ez már biztos nem fog elmúlni, mert semmit sem javult. A heg így most egy mély árokban van.
2018. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hegem van.az elso 11 es 9 eves.

A masodik 2,5.

A ketto kozott olyan fura erzes mikor hozza erek,nem egeszen erzeketlen,de olyasmi.

a regebbi szokott szurkalni frontokra,de altalaban nem veszes.neha fordul elo oylan,hogy eszmeletlen mod belenyilal.de az is csak egy pillanat.mire felszisszenek mar el is mult.

Illetve ha hason/oldalt fekve rosszul mozdulok akkor erzekeny,olyan huzodo erzes.

Amugy nagyon szepek,alig latszanak.szep vekonyak,halvanyak.

2018. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13-as, nem csak a régi időkben vágtak függőlegesen. Nekem is úgy van, pedig alig 8 hónapja császároztak (sürg.).
2018. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves 18, természetesen igazad van, de akkor nem volt más opció, míg most az ilyen irányú vágás lényegesen ritkább.
2018. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Elsős a kisfiam.

a műtét helyét nem érzem, nem frontérzékeny, sosem volt vele gondom. Viszont uh-k alkalmával látszik, hogy vannak összenövések, és a belső heg sem úgy alakult, mint kellene. És endometriózisom is lett, hogy ettől-e, nem tudom.

Valószínűleg ezért várjuk hiába évek óta a tesót.

2018. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!