Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiatoknak mennyi...

3 éves kisfiatoknak mennyi játéka van és milyen játékok azok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem leltároztam, de kiskereskedelmi mennyiség. Már a járművek összeszámolásánál elakadtam. Persze nem mindet mi vettük, örökölt 3 helyről is, és nagy a család, sok a barát, sokat kap tőlük ünnepekre. Ráadásul a keresztapjának játékboltja van.
2018. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tesco játék részlegét feltudbánk tölteni.

Mi keveset vásároltunk nagyobb unokatesóitól 4 helyrők örököl játékot, járműveket ruhákat. Jelenleg legot mosok mosógépben megörökölte pont ma két nagyobb fiútól.

2018. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Mindenre van elég.

Nagymozgásra, finommotorikára, kreatitásra, fejlesztésre.

Egy egy terület játékait még leírnám, de leltárszerűen bele sem kezdek.

Vannak amik maximálisan ki vannak használva, szerintem a legbugyutább játékok amik csak időtöltésre jok, amugy semmi értelme, nem fejlődik tőlük a gyerek, ilyenek Szerintem a csak tologatni valo autok és autopályák.

Amiket megbántam, nem érdekli és csak keresgethetem mindig a darabjait, ami kikerget a világbol, az a lego, puzzle, pötyi, geomag, szerelős asztal/jármű, fagyöngyfűző, ezek mindig ezerfelé vannak, szoval elsüllyesztettem és kb 5 éves korában veszem majd elő.


Még mindig jellemző az, hogy minden mással jobban eljátszik mint a bolti játékokkal, pl létra, vizcsap-poharak , kancso, laptoptáska, fregori/szárito, kisasztal (az a bunker törölközővel takarva), fényképek bányászása, kavicsok dio gesztemye(kincsek)gyűjtése, szállitása, forgoszék, lufi ütögetése, rajzolása, uszogumival játék a szobában, stb


Talán bolti dolgok közül még a gyurma az(de abbol mindenféle, kivéve a kemenygyurma)es a kinetikus homok, amik még ki vannak használva az autok mellett.

2018. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Igen 3-as pont ezèrt kérdezem, mert szerintem mindenféle játékbòl van neki de nem sok. Több ismerősömnél jártam az utòbbi időben ahol gyerkőc van és szò szerint mindenhol játék volt amerre mentem. Tényleg szükség van ennyi mindenre?
2018. jún. 10. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Neha azon gondolkodom, hogy a kerdezok nem emlekeznek a sajat gyerekkorukra kicsit sem? Hogy melyik jatekot szerettek es mennyi volt? Tovabba nem emlekeztek a frusztralo erzesre, amikor sok jatekotok volt, es ugy ereztetek h "nem tudom mindet szeretni".."ezzel mar reg jatszottam biztos szomoru"...
2018. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
En ugy gondolom, soha nem tudhatod azt, melyik jateka lesz hatással a gyerekre akár egy életre is. Lehet tizből 9-el befürdesz, azaz csak háromnapoc csoda lesz a gyereknek és megunja, de talán a 10. amiről talán nem is gondoltad volna, de lehet pont az okoz majd örök emléket, vagy pont az segit feldolgoznia valamit ami nyomasztja, stb.
2018. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Iszonyat sok apró. Van építő (puha, kemény, nagy kicsi), favonat, bábok, dinoszarusz és egyéb műanyag állatok, pár plüss, kreatív és fejlesztő játékok fából, műanyagból, nagyobb darabos puzzle-k, millió féle labda és játékautó, kiskonyha felszerelve, takarítószett és porszívó, sima és vízipisztoly, elektromos kisautó, és ami most a sláger a barkácskészlet az elektromos Stihl fűrésszel.
2018. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5-ös köszi a segítő szándékú választ. Képzeld pont ez volt a kérdés lényege, mivel tudom, hogy az én gyerekkoromban negyed annyi játékom sem volt. De a mai gyerekeknek rengeteg van. De mindegy nem magyarázkodom ha nem tudsz olvasni
2018. jún. 11. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Most 5 és 6 évesek (fiúk), amikor 3 évesek voltak nagyobb szobájuk volt, nem tűnt fel a mennyiség. Bár egy ikeas Trofast lépcsős tárolóban a játékok, szekrény tetején a nagyobbak,ill. társasok, plusz egy jysk nagy kék tárolóban a duplok voltak -kettőjüknek több játékja most sincs, rengeteg könyvünk van.

Mai napig nincs elektromos kütyüjük, nem is igénylik.

Amivel rengeteget játszottak 3 éves kortól - kisautók, nagykerekű traktorféle, kukásautó, duplo, játékkonyha, lidl-s sztikíz.

Amivel szinte semmit, de néha most előveszik a hot wheels pályák, geomeg (ezek korosztályban most jók nekik, de nagyon kivánta a szemük akkor).

Most 5-6 évesen rengeteg legojuk van, inkább azokkal játszanak.

Én azt gondoltam hogy nekik milyen sok játékjuk van, de aztán ahogy látom a barátaik játékbirodalmát rá kell jönnöm hogy nálunk nincs is sok játék.

Nagyon szeretik az óvoda utáni különórákat, így mire hazaérünk max. fél-egy órát tudnak játszani, de akkor nincs tv-zés - hétvégén meg ha jó idő van úgyis megyünk vhová - igazából nincsenek agyonhasználva a játékok, viszont jó marketingje van a játékiparnak :-)

2018. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!