Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mikor kezdte érdekelni...

Kinek mikor kezdte érdekelni a gyermekét, főként kislányokat a játékok, babák, plüss állatok, stb?

Figyelt kérdés
Hány évesen kezdenek ezek iránt érdeklődni? Köszönöm
2017. júl. 21. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Már 4-5 hónaposan voltak az ágyukban plüss állatok. A fiam is szívesen fogta a kezébe. Egy évesen már játszottak is velük.
2017. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Majdnem 2 évesemet nem érdekli jobban a babája, mint bármely más játéka.

Kérésre odahozza, megmutatja a testrészeit a babának, de ennyi.

2017. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4,5 eves a kislanyom es par honapja kezdte erdeklni a babazasas (csecsemöbabak) barbie babak egyaltalan nem erdeklik. Plüsseink vannak de azokkal nem szokott jatszani csak a polcokon porosodnak.
2017. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányommal 1 éves kora körül a gyerekversek, könyvek szövegét mindig eljátszottam a kéznél levő plüssállatokkal. A lányom nagyon szerette, ha elővettem a könyvet már nézett is körbe, hol a plüss, és ő mozgatta hozzá.


Most másfél éves, és kukucs-játékot szeret játszani a plüssfigurákkal. A kanapén felhalmozom a párnákat, bedugom közé a plüsst, és hol itt, hol ott dugom ki a fejét, hogy "kukucs". Ezt is imádja, és szokta egyedül is csinálni.


Alváshoz is mindig hozza a kedvenc plüssfiguráját, de olyan is volt már, hogy fogmosást imitált rajta.

2017. júl. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nahát akkor lehet az én kislányom ősanya lesz. 1 éves kora óta babázik, és nem úgy hogy véletlen hanem gondoskodik róla. Most 2 éves, baba nélkül sehova nem mehetünk. Eteti, itatja, fürdeti, altatja, nyugtatja. Van hogy másfél órát ücsörög az ágyába és babázik. Ha jön hozzán vki akinek babája van, azt őrzi, védi, simogatja, nézegeti. Még enni, inni sem mozdul el mellőle. Mondják is sokan hogy ő valószínűleg nagytesónak született. Sajnos a sors fintora hogy nem lesz tesója, pedig én is úgy érzem hogy imádná. Aztán lehet csak elbízom magam.
2017. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!