Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy olyan gyerekre, aki...

Egy olyan gyerekre, aki nemrég tanult még járni, lehet adni Converse tornacipőt?

Figyelt kérdés
Csak egy kérdés, amin elgondolkodtam, mert ugye az ő cipoik még belol sima talpuak és ugye a dorkok is olyanok.
2018. jún. 21. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Lehet csak teljesen felesleges 2 hónap utan ugy is kinövi
2018. jún. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak nem teszel jót vele.
2018. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De miért? Nem vettem neki csak érdekel, hogy pl. A Szamos vagy akármilyen nekik gyártott cipő miben tér el.
2018. jún. 21. 07:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak káros. A normális gyerekcipőknek hajlékony talpuk van és ami a fontosabb a kérge kemény tartja a bokát, a converse nem.
2018. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi kaptunk ajándékba egy concerse babacipôt, amikor a fiam kb 6-7 hónapos lehetett. Mondanom sem kell, egy fotó erejéig adtam rá csak, de még kocsicipônek sem.


Nagyon sokban különbözik egy minôségi gyerekcipôtôl. A converse borzasztó kemény, merev volt, nulla anatómiai kialakítás. Semmi rugalmassága nem volt. Eltettem emlékbe, meg kb dísznek jó, de soha nem kínoznám a gyerekem azzal, hogy ilyet adok a lábára, akkor sem, ha nem tud járni.

2018. jún. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2-3 éves korig olyat adj rá, ami vagy utánozza a mezítlábas járást (annyira hajlékony, hogy félbe hajtható a talpa) vagy erősen és magasan tartja a bokáját (tehát kemény bőr). Persze a legjobb, ha mindkettőt tudja. Ha egészséges a lába, tényleg nem szabad, hogy bármi szupinált vagy lúdtalp elleni kialakítása legyen, de az előzőekre figyelni kell, és ezért érdemesebb ilyen időben a szandálok közül válogatni a vászoncipők helyett. A márka ezen belül tök mindegy, akár márkás, akár noname is lehet.
2018. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
A geoxnak vannak hasonlóak, nézz körül azok között. Vagy még talán a superfit.
2018. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!