Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Apák, Ti melyik vécébe mentek...

Apák, Ti melyik vécébe mentek be a kislányotokkal?

Figyelt kérdés

Ha plázában, étteremben pisilni kell menni a kislányotokkal, akkor a férfi vagy a női wc-be mentek be vele? Én mindig csak egyszer használatos papírbilire ültetem rá, a férfi wc-be mentem be vele, és gyorsan elintéztük a kisdolgot valahol az előtérben. Persze ha van baba-mama szoba, akkor inkább oda megyünk be;).


Múltkoriban is így jártunk, de az ismerősöm megkérdezte, hogy miért nem a nőibe megyünk? Eddig fel sem merült bennem, de lehet benne valami... Ti hova mentek? :)


2018. jún. 24. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is vidd a noibe, senki nem fog megbotrankozni rajta.
2018. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Most jutottunk ide, hogy szobatiszta, eddig még nem kellett a közvécé, de én is azt mondom a férjemnek, hogy majd a nőibe vigye, ha csak ketten lesznek.

Tisztább, zártabb, így nem lát idegent meztelenül, a nők pedig nem villantanak a mosdóban semmit, így a férjemnek se lehet kínos.

2018. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
inkább a nőibe. Nő vagyok, de nem egyszer láttam benn apukát. Ott mit láthat apa? Semmit. Ellenben egy ffi wcben a kislány már több mindent (piszoár), plusz valahogy nem is gondolom olyan tisztának
2018. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Még kicsi ehhez a kislányom, de én férfiként nem megyek női WC-be. Tehát a férfiba.
2018. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
4, és hogy véded ki, hogy a kislányod ne lássa majd idegenek pélóját?
2018. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is inkább a férfibe.
2018. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Nőibe viszem, pont azért, ahogy előttem is írták. Fülkés, nem láthat semmi olyat..
2018. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

Qmugy mi van akkor ha a ferfiba viszi?

Ott is van fulke.

2018. jún. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
En ugy gondolnam hogy a felnott neme donti el. DE a ferfi wcbe ugyebar egy pisiles az elegge nyilvanos a piszoarnal, nem feltetlen kene latnia a sok farkat veletlen. Akarva akaratlanul is szembesulhet vele, igy inkabb a noi
2018. jún. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Férfibe.
2018. jún. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!