Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amennyiben az áruházakban női...

Amennyiben az áruházakban női vécébe viszitek a kisfiatokat pisilni, akkor állva vagy inkább ülve pisil a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Állva mellé pisil, ülve pedig nyilvános helyen nem éppen a legjobb, főleg a nőiben nem.
2016. jún. 28. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
az én fiam hét éves, és mindig ülve pisil, még a plázákban is, mert ki szoktam tapétázni neki az ülőkét, és természetes, hogy a nőibe jön velem, ha az apja velünk van akkor is velem jön, neki így kényelmesebb, és meg tudom érteni
2016. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
4,5 éves, állva pisil, nem pisil mellé itthon sem, nagyon figyel erre. Itthon néha ülve, néha állva. Én nem szeretem leültetni idegen helyen. Lányomnak is mindig leterítettem az ülőkét papírral, de állva a fiammal sokkal egyszerűbb.
2016. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bella169 ***** válasza:
51%

Lehet kapni drogériában (pl rossmannban) papír wc ülőkét. 10db van benne, kis helyen elfér, és pár száz forint csupán. Ez mindig a táskámban van. Ha nekem vagy a családban valakinek úgy alakul, hogy nyílvános wc-re rá kell ülni akkor ezt használjuk.

Amúgy lányom van nem fiam, de ez az ő esetében is használható.

Én mondjuk kimondottan nem szeretem ha egy férfi (fiú) állva pisil, itthon meg aztán pláne nem, így a családban a férfiak ráülnek a wc-re

2016. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nőibe jön velem egyértelmű. Ha az apukája is ott van, akkor vele megy pisilni. Állva pisil itthon is kb. 5 éves kora óta. 7 éves
2016. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

én a mozgássérült wc-be megyek vele, nagyobb helyeken, auchanokban, tescokban, stb. van bent gyerek wc :D olyan kicsik mint az ovikba, egy takarítónő mondta és tényleg... :)

de ha nincs, akkor állva pisil, mindig mindenhol, hiába próbáltam rávenni az ülve pisilésre, még kakilás után is feláll pisilni :D

2016. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ovis az én kisfiam is.

Mi eleve állva tanítottuk meg pisilni, nem is szokott ülve.

Így ez a része nem gond.

Ha velem, az anyjával jön a wc-re, akkor természetes, hogy a nőibe viszem magammal, mert - főleg forgalmas helyeken- nem tudok vele menni a férfibe és egyedül nem hagynám. Arról nem beszélve, hogy így pl. látom, hogy mos kezet, nem taperolja a wc-t stb.


Én sem ülnék rá semmi, de semmi pénzért a nyilvános wc-k ülőkéjére (papír ülőkével sem, körbefertőtlenítős ülőkénél sem!), a fiamat is így tanítottam.


Szerintem ez a legegyszerűbb, leghigiénikusabb.

(ha mellé pisil, akkor apuka segítsen neki a célzásnál, illetve bár nem írtad, hogy a kicsi mennyi idős- az elején, bölcsis korában pl. én fogtam meg a kukacát, vagy együtt fogtuk és segítettem neki irányítani)


Kb. iskolás korú (kb. 7+) gyereknél meg már elvárható, hogy a nemének megfelelő mosdóba egyedül végezze a dolgát.

2016. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!