Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel foglalja el magàt 9...

Mivel foglalja el magàt 9 èves lànyotok?

Figyelt kérdés
1 hete van vakàciò , de szètunja magàt, semmi nem èrdekli.
2018. jún. 25. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Neten láttam ilyet, hogy fagyipálcákra van írva egy-egy dolog, amit unalom eseten lehet csinálni, ezek egy befőttes üvegben, és ilyenkor lehet egyet húzni. Múlt héten csináltunk egyet közösen mi is. Ilyenekkel, hogy szedj vadvirágot, gyurmázz, biciklizz, segíts anyának. ;)

Ma odaadtam neki egy szemhéjfestéket, ami valami újsághoz volt ajándék. Azzal jól elvolt egy órát. :) Utána körmöt festettünk. Elvégre szünidő van. :)

Tavaly kartonból csináltunk öltöztethető papírbabát. Az első pár darab után saját ötlet alapján csinált ruhát hozzá.

2018. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Medencézik, biciklizik, mesét néz,olvas, rajzol, DIY dolgokat készít, dekoralja a szobáját, tarsasozunk,görkorizik, muffint süt, játszik a gépen.
2018. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Slime készítés gyúrogatás minden napos program

Most kezd igazán olvasni, ez sokat lefoglalja.

Csorba Anita diy slime és főzős doboza is sokat előkerül, szokott segíteni

Mesefilmek vagy filmeket néz, holnap két barátnővel nézik meg a my little pony filmet, arra csinált kókusz golyót limonádét

Medencét még nem vettünk majd ha jobb idő lesz

2018. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Olvas, ír, bandázik, medencézik, süt velem, játszik apjával, túrázunk, stb.


Olvas-olvas-olvas... könyvmoly, mint én :D

2018. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hátőőőő én ekkor kezdtem el World of Warcraftozni szóval lehet nem vagyok jó példa :D

De egyébként olvasás is jó (ne ti szabjátok meg, gyűlöltem olvasni a kötelezők miatt amíg a kezembe nem nyomtak egy fantasy könyvet) filmnézés, rajzolás, közös főzés, biciklizés vagy akár korának való játékok (nem WoW :D )

2018. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!