Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lenne ebben a helyzetben a...

Mi lenne ebben a helyzetben a a legjobb, legjarhatóbb út?

Figyelt kérdés

Adott 3 kisgyerek akiknek a szülei elváltak. Az anyjuk el akar költözni Bécsbe (5-600km), de őket nem akarja magával vinni hiszen dolgozni akar kint az új párjával. Az egy éves közös babájukat persze viszik. Mi jelenleg egy 2 szobás lakásban élünk 5-en. Mi a nappaliban alszunk egy kis alvófülkében.

Párom exe hozzánk akarja ugye lepasszolni a gyerekeket. Mikor itt vannak ugye 2hetente akkor is a földön alszik valaki, szeptembertől 3 iskolás gyerek lesz (eddig 1 volt). Nem lesz külön szoba ahol tanuljanak, elejének, játszanak. Stb.

Nagyszülők nem jöhetnek szóba.

Nem tudjuk mi legyen.


2018. jún. 27. 19:04
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%
Költözés
2018. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
45%
Anyuka olyan munkahelyet keres majd, ami mellett el tudja látni a gyerekeit, nem más nyakába varrni.
2018. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
73%
Ha a te gyerekeid veletek vannak az párod gyerekei miért kérdés hogy veletek lakjanak e?
2018. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
83%

nem más nyakába varrja, hanem az apjukra bízza. van egy kis különbség.

3 gyerek után mekkora gyerektartást fog fizetni? nem költözhetnétek nagyobb lakásba?

2018. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
53%

Milyen anya az olyan,aki kepes ezt csinalni? Miert csak a kicsit viszi..? Mellette hogy fog dolgozni..? Nem ertem.. Ha szetmennenk a gyerekeim apjaval , minden elethelyzetben ragaszkodnek a gyerekeimhez barmilyen korulmenyek kozott,ameddig elonyuk szarmazik belole de soha nem fordulhatna elo,hogy nem szarmazna.


A masik resze.. Ha a nagyszulok nem johetnek szoba csak ti mi a kerdes? Koltozni kell.. Vagy az apa is akkor passzolja a le a gyerekeket nevelointezetbe vagy valami?

Nem ertem a kerdest.

2018. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
3 éves ház. 20 éves lakáshitel. Ha elférnénk nem lenne baj,ha kapnánk a gyerektartást akkor a pénzből kijönnénk. De annyi hely sincs, hogy még 1 ágyat betegyünk bárhová a házban
2018. jún. 27. 19:23
 7/46 anonim ***** válasza:
59%

Munka nélkül kisgyerekkel NEM fog lakást kapni, el van tévedve.


Amúgy ha elválnánk, én is apjára hagynám a gyereket, mert háromszor annyit keres, mint én, és sokkal türelmesebb, mint én vagyok.


Ennyi, ha szaranya lennék, akkor kardoskodnék, hogy jöjjön velem 130-as fizuval albérletbe nyomorogni.


Apjánál nem kellene azon félnie, hogy lesz-e hó végén melegvíz, vagy engem nem látna, mert hogy megéljünk 2 állásban kéne tolnom a melót.

2018. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
72%

"Milyen anya az olyan,aki kepes ezt csinalni?"


Pont ugyanolyan mint az apák 90 %-a, aki lelép.

Nekik miért nem rovod fel?

Mire fel a kettős mérce?

2018. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
50%

"3 éves ház. 20 éves lakáshitel.", oké.

Pince,padlástér nem beépithető illetve ,nappaliból kis szoba levágása,házhoz toldani még 1-2szoba....?!

2018. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
95%
Én befogadnám a gyerekeket, ők nem tehetnek semmiről. Viszont igyekezném kijárni hogy a lehető legmagasabb gyerektartást kelljen fizetnie. Sajnos más lehetőség nincs, minthogy ti nagyobb albérletbe, a mostani házatokat adjátok ki, és a mostani házatok bérleti díjából, plusz a gyerektartásból tudjátok fizetni a nagyobb albit.
2018. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!