Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két év körüli gyerekkel...

Két év körüli gyerekkel hosszú busz útra?

Figyelt kérdés

Volna egy lehetőség Erdélybe menni. 3 hónapos korában már voltunk, igaz, külön autóval és akkor meg minden egyszerűbb.

Most ismerősökkel mennénk, de egy nagy buszon és azért ez egy 10-12 órás út lenne. Ment már valaki ennyit ekkora gyerekkel?


2018. júl. 14. 08:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
En biztos nem vallalnam be.
2018. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Épeszű ember ezt max akkor vállalja be, ha élet halál kérdése. Ekkora gyereknek még 2 óra buszozas is iszonyú hosszú, 10-12 valóságos kínzás. Raadasu l nem csak nekik, hanem az utitasraknakmis az lesz
2018. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
28%

Nekem 2 gyerekem van, az első 9 hónapos volt mikor hazamentünk Erdélybe, igaz vonattal, 8 órás út. Második egy éves volt, amikor először mentünk, a nagyobb három, semmi probléma nem volt. Mi kezdettől sokat mentünk. Szerintem normális, jól nevelt gyerekkel nincs probléma út közben, ahol te ott vagy ott nekik is jó. Alkalmazkodnak.

Tiétek kicsit hosszabb út, busz helyett nem opció a vonat? Buszon szűkebb a hely, ha csak ülsz akkor is.

2018. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

"Szerintem normális, jól nevelt gyerekkel nincs probléma út közben, ahol te ott vagy ott nekik is jó. Alkalmazkodnak."


Két éves gyerekről van szó. 2 eves, nem 12. Akármilyen jól nevelt is, enyhi idősen 10 órát akkor marad neked nyugton, ha lekotozod és betömöd a szájat, vagy tele nyomod nyugtatóval. Egy 6 évestől is max 45 perc nyugton ülés várható el és nem azért, mert nem jólnevelt. Egyszerűen lehetetlen ennél hosszabb ideig lekötni a figyelmüket.

2018. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
48%

Nővéremék 2 évessel mentek 22 órás buszúttal Görögországba. A gyerek bírta a legjobban, pedig elég izgága gyerek, mégse volt gond.

Nekünk eddig a max. 8 óra volt és repülőn (1,5 évessel), sima út volt. Ilyen hosszú buszutat magam miatt nem vállalnék.

2018. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat (az épeszűzés mondjuk felesleges volt). Elég jól bírja az autózást alapjáraton, mondjuk 3-5 órát eddig, 3 honapos kora óta ilyen nagyot nem mentünk. Vonat nem opció sajnos.
2018. júl. 14. 09:29
 7/32 anonim ***** válasza:
32%

*javítok

5-ös vagyok. Az ilyen hosszú alatt azt értem, amit a tesómék tettek meg. Azt nem vállalnám gyerek nélkül sem. A 10-12 nem olyan extrán sok.

2018. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%

Mi a 3 órás buszt se vállaltuk be, mert a fiam 10 perc után le akar szállni a székből és menne ide oda.. Na most ezt egy hosszú busz úttal lehetetlen kivitelezni..


Necces.. :/

2018. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Ezt neked kell látni, hogy a te gyereked mennyire bírja. A nagyobbal el mertem volna indulni, mert örökké tudott volna nézelődni ki az ablakon, mindegy, csak menjünk. A kisebbel 2 óra vonat út is kihívás, mert nem akar ülni, csak menni.

Nincs két egyforma kisgyerek, a tiédet te ismered a legjobban.

Kérdés: az nem opció, hogy este mentek? A rázás legtöbb gyereket elringatja, és átalussza az út majdnem egészét.

2018. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Én nem merném bevállalni az én izgága gyerekeimmel, de még én is utálok ennyit buszozni :)
2018. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!