Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú utazás során, amikor...

Hosszú utazás során, amikor kb.4 napig nincs lehetőség a hajmosásra (maga az utazás tart addig, busz, repülő, átszállások stb. ) mi a legmegfelelőbb hajviselet? (több lent)

Figyelt kérdés

Vállnál egy picivel lentebb érő, vékonyszálú, de dús hajam van. Amit nem szeretek benne, az az, hogy maga a szála egyenes, de mindig vasalnom vagy nagyon-nagyon ügyesen kel beszárítanom, hogy az egész hajam szép egyenes legyen, de másnapra ki is dobja magából, tehát minden reggel vasalom.

Viszont ugye erre nem lesz leheőségem kb. 4 napig, nem beszélve arról, hogy mosni se (inkább zsírosodik a hajam, mintsem száraz. Még a 3. napon általában meg lehet csinálni, hogy jól nézzen ki, de egyébként kétnaponta szoktam mosni, mert úgy jobban érzem magam).


Mit ajánlanátok, hogyan hordjam, esetleg az utazás előtt csináljak valami változást, hogy vasalás nélkül is nézzen ki valahogy leengedve? (pl. tartós göndörítés fodrásznál, stb. ?)


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2018. jan. 14. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon gáz, én max kötnék rá egy kendöt, ilyen szituban nyilván senki se várja h patent legyen.
2018. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálnám összefogni.


Egyébként száraz samponon nem gondolkodtál esetleg? Ha a repülőn lesz feladott poggyászod is, akkor tudnád vinni magaddal. Nem lesz tőle olyan, mintha frissen mostad volna meg, de lehet fel lehet vele frissíteni a hajat, hogy kevésbé tűnjön zsírosnak :)

2018. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Arra én is gondoltam, mert amúgy nekem nagyon tetszenek a hajkendőt, de leginkább a fejkendők, amik az egész hajat takarják és vhogy. stílusosan meg vannak kötve, viszont itt meg folyton azon aggódnék, hogy hogy áll éppen, nem esik -e szét, stb xd

De lehet majd nézek egy-két egyszerű, de biztos technikát, hogy hogyan kell megkötni, stb.

2018. jan. 14. 16:37
 4/9 A kérdező kommentje:
2# Igazából nem konkrétan a zsírosodástól tartok, mondom 3. nap még nem gáz a helyzet, inkább az a helyzet, hogyha nem tudok szépen a saját "privát zónámban" elkészülni, akkor nagyon kényelmetlenül érzem egész nap és zuhan az önbizalmam.. túl maximalista vagyok tudom, de ez van. Volt már, hogy képes voltam későbbi busszal hazamenni, csak mert 15 percig a suli mosdójában igazítgattam magam, mert valami sosem tetszett. Nem tudom, hogy ez hiúság vagy önbizalomhiány, de nem jó .. :/
2018. jan. 14. 16:41
 5/9 A kérdező kommentje:
*érzem magam
2018. jan. 14. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Mielott elmentek Mosd meg a hajad torold meg es utana most meg megint 1-2 szer es utana szaritad meg.En ezt szoktam,es a 2-3 napon hasznalj szaraz sampont es ugy is tovabb marad szep a hajad.
2018. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van az a twin braid fonas.Nekem napokig birja ugy a hajam,es egyszeru is megcsinalni.
2018. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ha nem tetszik ahogy a hajam kinéz akkor általában copfot csinálok néha azt be is fonom pl halszálkába, de ha nem szeretnél copfot csinálni én a parketta fonásra esküszöm simán vagy akár fordítva a lényeg hogy parketta. Viszonylag egyszerű egyben és kettősen is jól néz ki valamint akár 3 napig is bírják. (Tapasztalatból)
2018. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
húzz rá egy kucsmát:D
2018. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!