Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8hós babám állandóan sír,4éves...

Kismaszi12 kérdése:

8hós babám állandóan sír,4éves fiam teljesen megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A segítségeteket,tanácsaitokat kérném,hátha másnak is voltak/vannak hasonló problémái.Fiam 4éves lesz,aranyos,szófogadó kisgyerek volt egészen mostanáig,kb.egy hónapja nagyon sokat változott.Mindenen elsírja magát,felesel,ha nem az van amit ő elképzel,elkezd sírni,de direkt erőlteti,szinte ordít.nem akar semmivel játszani,pedig eddig mindig szépen eljátszott egyedül is.lefekszik a földre,pörög forog,kínlódik.a 8hós húga mellé fekszik,annak a játékait dobálja szét vagy éppen rágja. A kishuga szintjére megy visza.nem tudom mit kezdjek vele.a másik problémám pont a kicsivel van,nagyon sokat sír.egyáltalán nincs el egyedül és nem elég neki ha ott vsgyunk a szobában,mellette kell ülnöm,különben torkaszakadtából üvölt.semmit nem tudok mellette csinálni,csak ha hagyom hogy sírjon.azt viszont nem bírom idegekkel.nem tudok a fiammal játszani,mert ha csak felállok melőlle rögtön sír.

Másnak is ilyen a 8hós babája?mit csináljak?megváltozik?érzem hogy a sírása miatti stresszt a fiamon vezetem le,az meg csakazértis mindenben ellenkezik,ha rászólok akkor meg sír..egy kimenetel az utcára felér egy cirkuszi előadással.a kicsi ordít,a nagy meg futkos,fekdes,direkt nem öltözködik.

Segítsetek,mit csináljak?megváltozik a kicsi?miért sír állandóan?



2018. júl. 15. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyerekfuggo, de ez az idoszak meg a nyugodtabb gyerekeknel is nagyon sokszor a szeparacios szorongasrol szol, nekem csak egy gyerekem van, de a hordozas hozta meg a vart nyugalmat, magamra kotottem, onnan nezelodott, a tesoval is igy tervezem.
2018. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!