Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet orrpiszkálásról...

Hogy lehet orrpiszkálásról leszoktatni kisgyereket? Állandóan az orrát turkálja, hiába szólunk rá.4 éves

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

tudom, hogy manapsag mar semmi eszkoz nincs a szulok kezeben kb, mert mind serti a gyerek onallosagat, de az en idomben meg bizony ramszoltak ezert, es elkezdtek cikizni, ha az orromat turkaltam. olyasmiket mondtak, amitol nem lettem lelki serult, de ereztem, hogy gaz ezt csinalni, igy gyorsan abba is hagytam inkabb.

pl " ilyen kis orrturokkal nem beszelunk",stb.

nem lettem tole lelkiserult.

2018. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
Ha minden nap kitisztítod az orrát akkor nem lesz benne semmi száradék ami csikizné vagy zavarná belül az orrát. Tengervizes orrsprayt befújtok, hagyjátok h kb 20 perc alatt kioldja a beszáradt váladékot, aztán kifújjátok vagy kiszívod neki orrszívóval. Mi minden este megcsináljuk a lányaimnak (1 és 3 évesek) és így jobban is alszanak mert jobban kapnak levegőt az orrukon és soha sem piszkálják az orrukat.
2018. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es köszi, ezt csinálom neki, de hiába, ez inkább rossz szokás lehet már nála :(.
2018. máj. 22. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondták hogy nincs bányászengedélyem. Használt.
2018. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg is ette amit talált benne. Rászóltam, hogyha még egyszer meglátom, másnap az lesz az ebéd megspékelve pisilevessel és kaki másodikkal. Leszokott hamar.
2018. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiam is ezt csinálta, és ő is megette.


Aztán mikor szó szerint odahánytam elé egy ilyen alkalommal - alapból rossz volt a gyomrom, de ez totál betette a kiskaput -, akkor leszokott róla, előtte hiába szóltam rá, nem hatott, erőspistával meg csak nem akartam bekenni a kezét :D

2018. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!