Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél,2 éves gyerekeket...

Másfél,2 éves gyerekeket hogyan foglaltok le a nagy melegben?

Figyelt kérdés

Igyekszünk a lakásban maradni a déli hőségben, de sokszor még 4 órakor is úgy éget a nap, hogy nem tudom mit csináljunk?

Ti hova mentek, mit csináltok? Játszótéren meddig vagytok el? Nálunk alig van árnyék a játszókon..

Minden nap strandra menni meg luxus..


2018. júl. 17. 13:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Nemrég voltunk vizes játszótéren, de napszúrással jöttünk haza... Pedig délután mentünk..
2018. júl. 17. 13:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van árnyékos játszó. A napkalap és a naptej pedig megvédi, míg odaérünk.

12-kor jöttünk fel, utána ebéd és szerencsére most alszik, de ha éppen kihagyja is, leköthető meseolvasással, építéssel, rombolással, 4 körül pedig ugyanúgy ki tudunk menni, mint délelőtt.

2018. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan helyiség, ahol könnyű felmosni? Konyha? Esetleg egy terasz? Oda tegyél ki egy kád vizet és élvezettel fog pacsálni órákon keresztül. De a fürdőkád is tökéletes.

Árnyékos parkot is kereshettek a környéken. Viszel plédet, kiültök játszani. Nem baj, ha nincs játszótér.

Egyébként meg pont úgy, mint hidegben, ősztől tavaszig. Nem kell egész nap menni vele, gondolom van napirend. Csináld vele azt, mint máskor, csak egy szál pelusban. :)

Epítőkocka, autózás, stb.

2018. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg pont nem úgy kell kint lenni, mint ősztől tavaszig, hanem fordítva. Én is gondolom, h van napirend, reggeli fix kelés. Nálunk ez 7 óra, gyors reggeli utána semmi mást nem csinálunk egyből megyünk játszóra. kint vagyunk kb. 10ig, attól függően milyen az idő. Utána be, én megcsinálom az ebédet, kicsi játék, és mivel viszonylag korán kelt, és kimozogta magát 12 után alszik. Ébredés után benti játék, majd 5 körül megint ki.
2018. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress arnyekos jatszoteret.

Ha kalapot / sapkat vesz nem kap napszurast a vizes jatszoteren.

Mi 10-1 ig vagyunk egy arnyekos helyen, igaz gyalogolni kell oda 20 percet de erre van a baseball sapka. Delutan 4-5 korulmeg megyunk a belvarosiba ott meg olyankor van arnyek. 7-8 korul erunk haza akkorfurdes fekves.

Iden meg nem is volt az a hude meleg, Szegeden lakunk ma is 23 fok van.

2018. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Idén nem volt nagy meleg, mindent ugyanúgy csinálunk, mint más évszakban, délelött játszik egyedül, alvás, koradélután szintén játszik, 5, 6 körül lemegyünk a játszóra.
2018. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Elozo, hat nem sokat van levegon a gyereked ...
2018. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
7 na nehogy már 5-8-ig ne legyen eleget levegőn? Kertes házunk van, ha van valakinek ideje a családból délelött is lemennek hintázni, én főzni, takaritani szoktam. Nem tudom egyes anyák hogyan tudnak napi 12 órát a játszón lenni, de nem tartom túl normális dolognak.
2018. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

2-3 ora a levegon egy 2 evesnek, nyaron???

Hat igen, ez nagyon keves!!!

2018. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi szinte egesz nap kint vagyunk es meg sosem volt baja. Naptej, sapka, arnyek, hidratalas es semmi gond.
2018. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!