Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? A szomszédban nem...

Mit tegyek? A szomszédban nem először hallottam hogy verik a gyerekeket. Itt nem egy-két seggre csapásról van szó. Most is hallottam, ahogy a szomszéd nő veri a gyerekét a folyosón a hangszigetelt ajtón keresztül volt hallható.

Figyelt kérdés

Én egy eléggé erős ember vagyok. Nem tudom meddig fogom ezt türelemmel végighallgatni. Egy valamit nem bírok, az pedig a gyermekbántalmazás. A férfi egy dagadt, nagydarab, nagypofáju trágya, aki velem nyáron üvöltözött és kirohant ellenem veszekedni azért, mert éppen lepakoltam a kocsimba némi limlomot és kint hagytam az ajtóm elött egy darab fát, amíg leviszem. Hát erre visongott velem, de mint valami kutyával. Én nem az a típus vagyok, aki rögtön visszaordít és támad, sajnos én sokáig tűrök és amikor elszakad a cérna akkor nagyon nehéz visszafognom magam, azonban ebben az ügyben, ha ezt én meglátom szemtől szemben, széjjelverem valamelyiket. Mit kéne tennem? Nem akarok belekeveredni semmibe, de ezt emberi mivoltom nem bírja elviselni. Most kicsaptam az ajtót és megkérdeztem mi a f** sz folyik itt, a nő köszönt és kussolt, utána betakarodott a lakásba... abbahagyta a gyerek verését. Komolyan kérdezem mit tegyek? Ha a fószert látom meg, hogy ezt teszi, agyonverem.


Most mit hallottam:

A gyerek keservesen sír, könyörög és hallani, ahogy jó erősen üti a nő. Mindezt egy acél, hangszigetelt ajtón keresztül... kb 5-7 éves lehet max.


2017. dec. 10. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Jelentsd fel őket.
2017. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szòlni kell a csalàdvèdelmiseknek.
2017. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vedd fel videora vagy hangfelvételre amit hallasz, és menj el vele a rendőrségre.
2017. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Valószínüleg ez lesz!
2017. dec. 10. 15:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp jelentsd fel, mert szerencsetlen gyerek ki tudja miota kell, hogy turje ezt...
2017. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hangfelvételt nem biztos, hogy manapság elfogadják, mindenesetre ártani nem árt ha felveszed.

Valamint utánakérdezhetsz a legközelebbi védőnői szolgálatnál, vagy akár a háziorvosodnál is, hogy ilyen esetben hol lehet hivatalos bejelentést tenni, gyermekvédelmi szolgálat esetleg.

2017. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem 17 évig vertek.. Java rész apám, de volt, hogy anyám is a hajamnál fogva húzott végig a lakáson és dobott ki az ajtón! Apám kissebb koromban volt, hogy földhöz vágott, rugdosott.. Sorolhatnám sokáig mert 17év alatt azért sokat kaptam.. Egyedül öreganyám védett amikor tudott! Ja és nem egy eldugott világvégi tanyán laktunk, hanem városba körbe szomszédokkal! És kisegített? Vagy kiszólt neki(k) valamikor is?? Mint említettem egyedül öreganyám! Szóval szerintem valakinek mindenképp vonj be valami hivatalos szervet! Legalább Ő ne szenvedjen annyit! Emlékszem anno könyörögtem is, de volt, hogy a ruháimat pakoltam egy szatyorba, csak vigyenek inkább intézetbe!!
2017. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Googlebe beirod a varosod nevet, es h otf mi a hekyi gyamhivatal vagy gyermekjolitis telefonszama es mar holnap felhivod oket, mindod h nevtelen bejelentest szeretnel tenni es elmondod. Jelentesi kötelezettséged van. Ne hagyd, ha segithetsz, akkor segits azon a gyereken.
2017. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Hogy lehet ülni és hallgatni ezt??

Kérdéseket ki írni, telefonálás helyett?

Nem kell bele folyni, csak ahogy előttem írták felemelni a telefont és névtelenül bejelentést tenni. Borzasztó :(

2017. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Szegêny gyerek.
2017. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!