Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kell aggódnom vagy nem lesz...

Kell aggódnom vagy nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés

Elvalt apuka vagyok, ma nálam volt a 4 éves kisfiam.

Fürdettem kB.2 órája, aztán történt egy kis baleset. Beleszippantott a vízbe mindkét orrlyukával. Konkrétan ugye egy szippantas volt, ahogy levegőt vett, aztán egyből követtem a vízből. Köhögött néhányat pár másodpercig meg mondta hogy fáj a torka tőle. 5 perc múlva már semmi gond nem látszott, most is kint focizunk. Azt mondja nem fáj semmije, már el is felejtette a történetet. Nagyon ügyetlen voltam.

Lehet baja? Aggodom nagyon, amióta volt az a másodlagos fulladados történet a neten félek az ilyesmiről.

Mire figyeljek?



2018. júl. 25. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2018. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz baja
2018. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, nem lesz semmi gond.
2018. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Ez olyan mint amikor a Balcsiban lemerülsz és belemegy az orrodba a víz. Köhögsz, fújtatsz és ennyi.
2018. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!