Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti gyereketek szereti az édeset?

Ti gyereketek szereti az édeset?

Figyelt kérdés

Az enyém utál mindent ami édes. Még egy gyereket sem láttam aki ilyen.

Szülinapjára is kapott tortát megkóstolta utána meg "fujj édes".

Semmilyen édesség nem kell neki. Ez normalis???


2018. júl. 26. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú, én kiskoromban a csokit utáltam. Egyedül a sportszelet volt, amiből tudtam enni pár falatot, de ennyi. Azóta már szeretem az édességeket. Szerintem normális, úgyis fog még változni az ízlése:)
2018. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mertekkel a 9 eves. O sokszor csak egy fel sutit eszik meg.

A nagyok sokkal edesszajubbak.

2018. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Húgom gyerekei dettó...6 éves fiú, 2 éves lány. Se édesség,se gyümölcs. Sós rágcsa megy,zöldség és savanyúság.
2018. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális. Elég sok ilyen gyerekt ismerek. AKit kiskorában nem szokatnak a cukros ízekhez, az javarészt ilyenné válik.
2018. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromban nem szerettem,de ha valami suti mégis ízlett, és sokat ettem belole, akkor még ki is hánytam. De bezzeg most...bárcsak megtartottam volna ezt a jo szokást..azóta csoki és édesség imádó vagyok :D
2018. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek szeretik bár nem kapnak sokat. A lányom 3 éves kora előtt nem szerette, sütiből 1 falat és annyi, ha kapott tejszeletet, túrórudit, abból is egy harapás és a többi nem kellett neki. Szerintem nem lesz baja a gyerekednek ha nem szereti az édeset.
2018. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem szerette az édességet úgy 3 éves koráig. Meg sem akarta kóstolni a csokit vagy a fagyit.

Most 5 éves és minden belejár. Szóval nem jelent semmit, simán változhat.

2018. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ohh imadjak foleg a ,,kijer toaszt,, 😂
2018. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyem valtozo, van h hetekig nem eszik edeset, van hogy szinte csak pudingot, kekszet fogad el. De a testverem pl nagyon sokaig csak a savanykas dolgokat szerette, megis edesszaju lett iskolas korara.
2018. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!