Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapos babátokra mi jellemző?

21 hónapos babátokra mi jellemző?

Figyelt kérdés

Jellemre, viselkedésre gondolok. Miben és mennyire együttműködő/ellenálló/akaratos/ könnyen vigasztalható/ érzékeny/akaratos/ragaszkodó stb.


Nálunk: nagyon ragaszkodik hozzám (az anyukához). Nagyon akaratos, egyenlőre szép szóval nem meggyőzhető, ezért sokszor kell vele konfrontálódni olyankor amikor nem ő dönthet.



2018. aug. 4. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mozgekony, tud akaratos lenni, de van h egesz nap jol viselkedik. Neha megorulok tole olyan rossz, maskor meg meglepodok hogy most meg miert ilyen nyugodt. Van hogy egyfolytaban huzza a kezemet hogy uljek le vele jatszani, maskor orakig elvan egyedul. Nem tudom mennyire ragaszkodo mert szinte sosem vagyunk kulon, egesz nap velem van, szoval kihez ragaszkodjon ha nem hozzam? Mondjuk szereti a nagyszuleit is, sir ha el kell jonni onnan.

Az egy koru gyerekekkel jol eljatszik, bar azert ossze szoktak veszni pl a homokozo jatekokon. Meg nem beszel osszefuggo mondatokban, de mar sok szot mond.

Az enyem 23 hos,de kb masfel eves kora ota ugyanilyen mint amiket leirtam. Igaz naprol napra tobb dologgal tud eljatszani, es egyre tobb szot probal mondani. Szeptemberben bolcsibe megy.

2018. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég kezelhető volt még ennyi idősen, bár öltözni nem szeretett, elviselte ha folyamatosan beszéltem hozzá. Hiszti volt, ha fáradt volt vagy éhes. Általában visított ha valami nem tetszett neki de könnyen túllépett a dolgokon. Ragaszkodónak nagyon.

Kerek 1 évvel idősebb és bepótol mindent. 😂

Egyébként nem volt semmi igénye önállóságra 21 hónaposan, nem tudom számít-e. Kényelmes és nyugodt természet volt, 2,5 éves kora óta viszont nagyon akaratos és hisztis.

2018. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majdnem két éves gyereket miért kell babának hívni?
2018. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Utolsónak üzenem: mert nekem így tetszik ;)

2018. aug. 4. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalunk nagyon apas lett! Hisztis, akaratos, rendez mindenkit, ki hova uljon...
2020. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!