Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vízöntő babák anyukái! Babátok...

Vízöntő babák anyukái! Babátokra nagyon jellemző a horoszkópja?

Figyelt kérdés

Az én kislányom 9 hónapos és már most nagyon tud hisztizni ha valami nem úgy van ahogy azt Ő akarja!

A horoszkóp írja,hogy a vízöntő babák nagyon okosak,de eléggé nehezen kezelhetőek,makacsok.Nálatok hogy van ez?

Várom a válaszokat.


2009. okt. 29. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


az én babám bika..egyébként is hiszek ebben... (nem a napi asztrológiára gondolok, mert az képlet alapján egy épületes hüleség) Hát, étvágy az van, néha túlzottan is, és nagyon szereti a nyugalmat, de ha meg úgy van kedve, pörög :)Én teljesen más típusú baba voltam, és nem vagyok bika:)

2009. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocs, most látom vizöntőt kérdezel...télleg bocsi, vmit nagyon félreolvastam!!!! nah majd kivárom míg bika babás kérdés lesz...
2009. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond!Azért kösz a válaszod.Egyébként én is Bika vagyok.
2009. okt. 29. 09:46
 4/10 anonim ***** válasza:

De jó!

Az én kislányom is vízöntő és Ő is az idén született februárban. Ti is februáriak vagytok?

Épp valamelyik nap olvastam jobban el a vízöntő jellemzését. Azt hiszem, hogy rosszabb nem is lehetne. Szerinted van ettől rosszabb jegy? :p

És igen, jellemző rá az akaratosság bár őszintén szólva az minden babára, gyerekre igaz, nem? Ráadásul én meg bika vagyok és arra azt írja, hogy a lehető legrosszabb párosítás szülő-gyerek kapcsolatban. Na, jól nézek ki! Én is elég akaratos vagyok. Jókat harcolunk majd egymással.

ahhoz mit szólsz, hogy ha valamit el akarunk érni nála akkor az ellenkezőjét kell kérnünk? Én ezt nem tudom felfogni! Ha azt akarom, hogy jöjjön ide mondjam azt, hogy "még véletlenül se jöjjön ide?!". Ez így nagyon nehéz lesz! Sajnálom magam előre is.

2009. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam szinten vizonto es 9 honapos lesz nemsokara. Hat, igen nagyon akaratos. A hiszti is majdnem mindennapos, pl. oltozkodesnel vagy, ha egyszeruen nem ugy van, ahogy o azt elkepzelte. Egyebkent nem rossz baba, azert a NEM szot mar ismeri....de eleg "szelektiv" a hallasa..:)) ne tudom,h a horoszkopjabol adodoan ilyen vagy csak orokolte....azt hiszem volt kitol. Allitolag en is ilyen voltam...sot.
2009. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is meg van az akaratosság, de nem engedek neki mindig, mert annak nem lesz jó vége. Mostanába az öltözködés nekünk sem tetszik, alig tudom ráadni a sapkát, meg a kabátot. Feküdni már egyáltalán nem akar, mindig fel kell ültetni (pedig már egyedül is fel tud ülni, csak lusta) vagy állítani és sétálni vele. De szerencsémre nagyon szeret a kiságyba járkálni egyedül. Ezektől eltekintve nagyon jó és tényleg okos baba.

9 hós anyuka

2009. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 9 hónaposak vagyunk és kisfiú,eddig nem volt rá panaszom,de úgy kb 2 hete ha valami nem úgy van ahogy azt ő szeretné akkor aztán olyan hisztibe csap....

Viszont én amikor olvastam a vizöntő babákról,azt írták,hogy nagyon rossz alvók ehez képest az én kisfiam 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát és nappal is szépen alszik,pedig ettől tartottam a legjobban :)

2009. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi a válaszkat!A2.válaszolónak üzenem,hogy tényleg nem lesz egyszerű dolgunk.Jan.29-én született a babám.Egyébként én is Bika vagyok.Nem tudom,hogy van-e ennél rosszabb csillagjegy,de nekem van egy 12.éves nagylányom(ő Halak),na vele sem egyszerű.Kitartás nekünk!

Az utolsó válaszolónak üzenem,hogy nekünk ez is bejött,még 1 éjszakát sem aludtunk végig a 9.hónap alatt sajnos.

2009. okt. 29. 12:22
 9/10 anonim válasza:
Én vízöntő lány vagyok, igaz már 15 éves de kiskoromban eléggé hisztis voltam, ezt nem sikerült teljesen kinőni, de mostmár inkább azt mondanám h makacs. Ha nagyon akarok vmit annak úgy kell lennie. :)
2009. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én vizöntö vagyok anyukám ikrek megkérdeztem töle hogy mijen gyerek voltam azt mondta hogy álltalában jól viselkedtem...mint minden vizöntöre rám is jellemzö az uj dolgok iránti érdeklödés néha szétszedtem a szobát:D de elmondása szerint nyugodt voltam
2010. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!