Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek hogy viselkedik a...

Kinek hogy viselkedik a babája ebben a melegben? Meg próbáltam mindent de nem akar aludni. Tippeket szeretnék hogy mit csinálhat még?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Most baba vagy kisgyerek?
2018. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5hetes kis baba
2018. aug. 6. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miket próbáltál? Hogyan hűtöd őt, vagy a levegőt a szobájában?

Amikor a fiam született, brutál nyár volt, napokig 40 fok körüli hőmérséklet, már sírhatnékom volt, olyan brutál volt. Az akkori lakásunkban nem volt klíma, így egy ideig ventillátoroztunk, aztán a férjem hozott egy mobilklímát.

A kislányunk két évvel később már az új lakásba született, ahol volt klíma. Állandóan ment a nyári hőségben, elviselhető volt, tudtak pihenni, ha lehűtöttem alvás előtt a szobákat.

Azóta eladtuk azt a lakásunkat is, mert most építkezünk. Átmenetileg albiban élünk, az egyik legfontosabb szempont a klíma volt a lakásbérlésnél. Sikerült kifognunk egy olyan lakást, ahol mindhárom szobában külön légkondi van. Így remekül alszunk, az egész lakás kellemesen hűvös.

Én csak klímával tudom elképzelni az életet. Nektek van? Ha nincs, itt az ideje beszereltetni egyet.

2018. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fürdetés el még ventilátorral meg már mindennel de lehet még kéne orvossal meg nézetni mert már 3napja ez megy
2018. aug. 6. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!