Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az áruházakban mikor szokott...

Az áruházakban mikor szokott kezdődni a tanszer vásár? Most megy a lányom elsőbe és szeretnék időben felkészülni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
aug eleje sztem. de folyamatosan vehetsz papír írószert, nem maradsz le semmiről :)
2010. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanévnyitó előtti napokon érdemes vásárolni! Fele annyiból megúszod mintha most vásárolnál be neki. (1 tanítónéni)
2010. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is augusztusban kezdődik, bár elkezdheted már júliusban is megvásárolni a tanszereket, mondjuk ilyenkor "kisebb" a kínálat. Egyébként én szinte mindig az utolsó percben veszek meg mindent, és még nem volt olyan, hogy valamit nem tudtam volna megszerezni, bár pár boltot égig kellett járni:)
2010. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*végig
2010. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig augusztus végén veszem meg. Az írószerek nem kerülnek olyan sokba, inkább a táska, tolltartó, könyvek.
2010. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az áruházakban (tesco, interspar) szerintem már július közepétől lehet kapni táskákat, tolltartókat. Viszont itt általában az aktuális filmslágerekről mintázzák őket. Idén gondolom a Toy story, Csingiling, Hannah Montana lesz a sláger. Most ezek lesznek a moziban. Papírboltban viszont ilyen téren nagyobb választék van. Ott már június közepétől július végéig folyamatosan kapják az árut.
2010. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi már ugyan most fogunk ballagni álltalános iskolábol,de szerintem elsős kora óta augusztus utolsó napjaiban vásárolunk.Tény,hogy a választék kisebb,de fele annyiba kerül minden,hisz kifutó áruk és elkell adni,mert már szinte mindenki bevásárolt így olcsóbb.

Tényleg majdnem fele annyiból kijövünk így nem kell számolnom az árat.


De ha nektek nem számit az ár akkor július vége-augusztus elejétől már mehettek is. :)

De a papirboltokban már most is bevásárolhatsz :D

2010. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget, és a jó tanácsokat. Eddig sosem figyeltem ezeket az akciókat, mert nem volt rá szükség. Nagyon hasznos, hogy tudom, augusztus végén érdemes megvenni a táskát és a hasonló dolgokat!

Még egyszer köszönöm mindenkinek!

2010. jún. 21. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!