Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is sokkal könnyebb...

Másnak is sokkal könnyebb minden, ahogy nő a babája?

Figyelt kérdés
Tudom még lesz a dackorszak, de össze sem hasonlítható azzal, amikor egész délután csak sírt babakent.
2018. aug. 11. 07:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Valóban össze se hasonlítható. :D

Sokkal fárasztóbb a nap a majdnem 3 évesemmel, mint a hasfájós újszülött öccsével.

2018. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Nekem amig baba volt konnyebb volt. Szinte egesznap aludt. Mar unatkoztam is sokszor😄

Most kozel 3 eves. A kicsi 1,5 es szetszedik a lakast. Idonkent befigyel az ok nelkuli hiszti😩😩 most sokkal megterhelobb.

2018. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Ez attól függ,melyik korszak kezelhetőbb neked,bavallom,én jobban szeretem a kisgyerekkort,mint a babakort


3 lányunk van ,5,2 éves és 7 hetes..

Nálunk nem volt vészes a dackorszak stb, de nekem könnyebb mikor már tudnak beszélni stb.


Persze vannak nehézségek meg lesznek is,de én is ugy érzem könnyebb ahogy nőnek..


Nagyon várom a jövö nyarat :)

2018. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyre jobb, minél nagyobb. Már 5 éves a fiam. Még mindig egyre jobb. Szerintem a kisbaba kor borzasztó. 2-3 éves kor után lett jobb. 😊
2018. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk fordítva van :/ Ahogy telik az idő egyre rosszabb. 5 éves, de nincs olyan nap hogy ne akarnék világgá menni
2018. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy könnyebb. 6 éves a lányunk. Mióta visszamentem dolgozni egy rohanás az életünk. Soha nem volt olyan kényelmes életem, mint amikor itthon voltam vele.

Szerintem csak annak könnyebb nagyobb gyerekkel, aki nem dolgozik és a gyerekei bölcsibe/óvodába/iskolába járnak.

2018. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Hát például az első napok miután hazajöttünk a kórházból azok nagyon jók voltak. 2 hétig gyakorlatilag evett és aludt a fiam. Hangja nem volt, max egy picit fürdésnél sirdogált.

Aztán kezdődtek a menetrendszerű délutáni sírások. A nap nagyrésze ugyan úgy telt mint az első 2 hétben, de délután 4-6-ig vagy 6-8-ig a gyerek vígasztalhatatlanul ordított. Hát ez a két óra rendesen kivette belőlem az erőt. Aztán jött hogy már kezdték érdekelni a dolgok, nem akart napközben aludni.. erre is találtam megoldást. Aztán elkezdett forogni akkor meg este nem volt hajlandó aludni. Közbe jött a fogzás, 3 hónapos kora óta rapszódikus éjszakáink vannak. Most már mászik, felül, bárhova eljut, olyan dolgok érdeklik amik természetesen tilosak. Itt a szeparációs szorongás, ráadásul sorra bújnak ki a fogai, 3 hét alatt lett 3 foga, egész nap rajtam lóg, a lábam alatt mászkál, jó sokat sír.( relatív sokat. Magához képest sokat, amúgy ha nem muszáj nem hagyom sírni) semmit se tudok tőle csinálni. Úgyhogy szerintem nem könnyebb. Az első 5 hónapban azért nyugisabb volt az életünk. 5 hónaposan fordult át először, azóta egy vitaminbomba a gyerek. És még csak most jön a neheze!

2018. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem, az elején nagyon könnyű volt, csak evett és aludt, amióta mászik és jár, azóta rohangálhatok utána egész nap.
2018. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3 eves es most a legrosszabb !

Mar reggel azt varom, mikor kesz ujra este.

2018. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Egyre jobb :) Babakén nagyon nehéz volt vele, most se könnyű mert iszonyatosan nagy a mozgásigénye, mellette nagyon rossz evő. De most 2 éves, már tud pár szót mondani, megért mindent ami mondunk és ő is meg tudja értetni magát. A dackorszak meg... Tudom kezelni. Jobban mint amikor csak sírt és sírt és nem tudtam mi a baja (amíg ki nem derítettem, hogy laktózérzékeny). Amikor kicsi volt kb hulla voltam. Most meg van időm mellette iskolába járni, vizsgázni, tanulni, sütni, főzni, takarítani, stb stb.
2018. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!