Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Spontán orrvérzés?

Spontán orrvérzés?

Figyelt kérdés
6 éves fiamnak ebben a hónapban másodszor eredt el az orra vére.teljesen magától,nem piszkálta nem ütötte meg magát.egyszer focizás közben egyszer pedig ébredéskor.volt már egyszer ilyen az óvodában is.vérvételen voltunk júliusban,mert nem evett gyümölcsöt zöldséget és minimális vashiánya van amire kaptunk cseppet.volt valaki így mitől lehet? A labor eredményében minden tökéletes volt.
2018. aug. 16. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge érfal, ingadozó vérnyomás, akármi lehet.

Kisfiam egyik ovis csoporttársa orrvérzős. Nem havi 2x, hanem heti 2-3x ered meg csak úgy spontán. Nem nagyon tudnak vele mit csinálni. Gégészeten esetleg megnézik, ha olyan, elégetik az eret, de ez a maximum.

2018. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vėrnyomásgondok? Am ez társulhat azzal hogy nagyon vėkony az orrban a hajszálereket fedő bőr (ha egyėb okokat orvos kizárt) ės elpttan. Ez lehet ok, de csak tipp. Mindenkėpp orvosokkal nėzesd meg. Egyszer egyszer mondjuk pár ėv alatt ok de az sem normális (pl ha minden összejön. Megterheli magát vėrnyomâs megnő, gyenge hajszálėrfal megreped)
2018. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,közben elértem a gyerekorvosunkat, azt mondja ártalmatlan dolog ez előfordul.megnyugodtam.köszönöm mégegyszer a gyors válaszokat.
2018. aug. 16. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 6 éves lesz neki is vérzik az orra ebben a hónapban máé 2x ekünk az orvos a bepanten orr krémet írta fel
2018. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ma kétszer csak úgy eleredt az orrom pedig nem fújtam és nem piszkáltam
2019. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!