Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Harapás ellen mit tennétek?

Harapás ellen mit tennétek?

Figyelt kérdés
A kislányom rendszeresen, 3-4 naponta elkezd harapdálni, játékból csinálja, de nagyon nagyokat harap, közben mosolyog rám. Volt valakinél ilyen? Mit csináltatok? 14 hónapos.

2018. aug. 23. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Erélyesen rá kell szólni, hogy nem szabad. Félsz gyereket megnevelni?
2018. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt kisfiamnál.Ő azt hitte, hogy csak játék.Ha rászóltam csak nevetett.Aztán mikor megharapott és úgy csináltam mintha elkezdenék sírni.Akkor kicsit megijedt, elkezdett simogatni.Ezt párszor eljátszottuk, azóta nem csinálja.
2018. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

A nagyobbnak (szintén kb. 14 hónapos volt) 3x szóltam erélyesen, negyedszer 2 ujjammal a szájára ütöttem egy kicsit. Úgy meglepődött, hogy többet nem harapott.


A kicsi nagyjából ugyan ebben a korban a mellkasomba harapott és felkiáltottam reflexből, mert nagyon fájt. A gyerek megijedt a kiabálástól és nem harapott azóta sem, sőt ha bújik, akkor mondja, hogy hamm-hamm nem. (16 hónapos)

2018. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok mindent ugy tanult meg, hogy bizony raorditottam.
2018. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Gondolom a lepontozó idiótának a gyereke harapdálja végig a bölcsit és az ovit, de nem gond, csak így fejezi ki magát a kis drága...

2018. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!