Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyi cipőt vesztek a...

Ti mennyi cipőt vesztek a gyereknek nyár végétől tavaszig?

Figyelt kérdés
Nekem állandó dilemmám, hogy melyikre is van szükség. Most ha bejön az ősz akkor kell egy zár cipő, oké. Ha jön a hidegebb jó lenne egy bokacipő de utána mindjárt egy bélelt bokacipő, aztán bundás csizma. Ti is ezeket veszitek? Melyiket hagyjátok ki? Ősztől tavaszig ez nagyon sok cipő, főleg, hogy nálunk 2 gyerek is van. :) Ja és a gumicsizma ki is maradt de mondjuk azt már 1.5 éve nem is vettem nekik, elvoltunk nélküle.
2018. aug. 28. 15:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A 4 éves lányom nagyon "takarékos", így a tavalyi őszi-tavaszi bőr félcipője jó lesz még idén őszre is. Váltó szandált épp ma vettem neki, mert a tavalyit el tudjuk tenni a húgának, olyan tökéletes állapotban van. Ha hagynám, hogy a teljes kinövésig hordja, akkor sem lenne elég egész tanévre és még is csúnyulna.


A csinos csizma kérdéses, hogy jó lesz, e, de van rá esély. Hótaposó tuti kell, mert azt lerongyolta rendesen. Ezen kívül van még egy ovis-, egy udvari- és egy elmenős edzőcipője, ezek teljesen jók lesznek őszre és a gumicsizmát sem kell cserélni.

2018. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Van tavaszról egy vékonyabb csini cipője, most vettem egy csini sportcipőt őszre/tavaszra, kell még egy gumicsizma őszre/tavaszra, ezen kívül lesz egy elmenős csizmája.


Egy ovis játszócipője van hidegebbre(bakancsszerű) és egy melegebbre(félcipőszerű)


Hóban könnyű, mert a csizmának ilyenkor nem lehet lemotorozni vagy lerugni az orrát és nem is lesz sáros. Nálunk minden csizma jó állapotban bírja ki a telet, pedig sokat van kint.

2018. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
2 pár sportcipő, 1 oviba, játszani, 1 kimenős, télen csizma (évek óta a Lidl-ös hótaposót vesszük, szeretjük, nekünk bevált), tavasszal szintén 2 pár, ha kinőtte, vagy nagyon lestrapált az őszi. Ezen kívül benti cipő + tornacipő az oviba.
2018. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

van egy sport cipője lányomnak őszre ,veszek vízállo turacipőt neki esős időre,egy téli csizmát télre,de szandálja még jó neki ugyhogy azt még hordja amig lehet és egy iskola miatt egy ünneplő cipője is . ,


fiaimnak van egy szandáljuk most amig jó az idő,és sport cipőjük/turacipöjük hüvösebb időre télen meg kapnak télicipőt majd

2018. aug. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

Van egy sportcipője, amit nyáron is hordott az utcára (amúgy klumpában jár egész nyáron, az bírja a homokot meg a vizet). Ez a cipő jó őszre is, de van belőle egy zártabb, vízálló is ugyanebben a méretben (amit remélem, nem nő ki még az ősz folyamán).

Most rendeltem eggyel nagyobb sportcipőt, ami szerintem kibírja tavaszig. legalábbis remélem. És van mellé egy hótaposó, ami következő méret, illetve meg kellene neézni, hogy a tavalyi bélelt gumicsizmája jó-e még rá. Még jó lenne egy túrabakancs is, de nem létszükséglet.


Szóval szerintem elég, ha folyamatosan mindig aktuálisan van 2 pár, ha az egyikkel történik valami, elázik, vagy mosni kell, legyen másik hordható cipője.

És igen, ez az általad kérdezett intervallumban 4 pár cipőt jelent, 2 pár őszi/tavaszi (szerencsés esetben nem növi ki a gyerek tavaszra, vagy ha igen, lehet, hogy ősszel még jó neki az előző tavaszi) és 2 pár téli.

2018. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Váltó cipő a suliba.

Egy edző cipő, és utána csak a hótaposó. - 10fokban is papucsban akar járni

2018. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16folyt: szóval a fiam csak két cipős, na de eszi, két hetente szetrúg egy pár cipőt.(mindegy mit és hol és mennyiért veszed)

És rémesen utál cipőt, zoknit hordani.

Lányom sem szeret sok cipőt tartani, egy edző és egy csizma, annyi, hogy neki kifogástalan állapotban marad meg mindig, na meg egy ünneplő szép ruhához...

2018. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

9 éves fiú.

Ősszel kap két sportcipot, egy bakancsot. Télre bundasat. Egy hótaposó. Gumicsizmaja is van mindig. 2 papucs, egy szandál, egy vaszoncipo. Egy ünnepi, alkalmibb cipő.

2018. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!