Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lotti karotti, zingo a bingo...

Lotti karotti, zingo a bingo 4 és 6 éves testvéreknek jó játék?

Figyelt kérdés
4 éves kisfiú és 6 éves kislánynak venném ajándékba, melyiket kinek? Segítenétek...
2018. aug. 30. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Halli galli esetleg amit még most néztem.
2018. aug. 30. 22:21
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem igen. És kicsiként is nagyon szerettem ezeket a játékokat. Nálunk még a ,,Kajacsata,, is nagy siker volt. :D
2018. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

lotti karotti, halli galli bejöttek, meg a dooble (a rendes verzió, a gyerekeknek való fura) a nagy kedvenc

4/l, 6/l

2018. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lotti karotti 4 évesnek inkább. Zingo is 4 évesnek való.


Halli Galli, Dobble jobb egy 6 évesnek.

A Kajacsata hasonlít a Zingó-hoz, de szerintem jobb.

2018. aug. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lotti karottit 6 évesen unta már a fiam, de ha együttjátszásról van szó, akkor jó.

A Zingó is tökéletes, sőt a halli galli is, bár utóbbihoz a 4éves még kicsi lehet, nagyok még a különbségek a figyelem és gyorsaság terén.


Ami nagyon bejött nálunk már 4évesen is, az a Jenga!

2018. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!