Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom hét éves és még...

A kislányom hét éves és még sokszor bepisil. Hol lehet kapni DryNites pelenkát éjszakára?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szia! 7 évesen konkrét oka van a bepisilésnek, mint jelenségnek. Ez lehet fizikai gond és/vagy lelki. Sztem nem a pelenka a legjobb megoldás, mert az lelkileg biztosan megvisel egy 7 évest! 6 éves kor felett már foglalkoznak szakambulancián az éjjeli bepisiléssel, keress rá a neten!
2010. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Sajnos a pelenkát nem tudom, hogy hol lehet kapni, de a bepisilés nem köthető valami lelki problémához? Pl.: nem szereti az iskolát, ahova jár, vagy valami más probléma terheli a kis lelkét. Lehet, hogy érdemes lenne megpróbálni végiggondolni, és akkor nem is biztos, hogy hosszú távon lenne szüksége a pelenkára.


Bocsi, csak rögtön ez jutott az eszembe, ahogy olvastam a kérdésedet.

2010. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is orvoshoz kéne vinni.

nekem a barátnőm kisfia volt így, hogy iskolás korban is bepisilt éjszak. Mindig csak vártak-vártak hogy elmúlik, aztán a suliban megelégelték és vitték orvoshoz. Aztán ki is derült hogy kicsi a hugyzacskó, és nem tudta tárolni a vizeletet éjszak. Úgyhogy kaptak gyógyszeres kezelést, meg másik étrendet 3 hónapig, de sikerült nekik.

2010. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7 évesnek???-sehol,vidd orvoshoz
2010. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A pelenkát nem tudom.


A bepisilés lehet maszturbáció miatt is. Amikor pisilnie kell, akkor a combok összeszorításával ingerli a punciját és ez kellemes érzetet kelt és a pisilési ingert is csökkenti. Aztán amikor elélvez, akkor bemegy a pisi.

2010. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A dm-ben láttam nagy méretű pelenkát 15kg-tól jó. Nem tudom milyen márka vagy tipus. Gyógyszertárban, gyógyászati segéd üzletben is megkérdezheted. De mindenképpen el kell vinni orvoshoz. Én 8 éves koromban pisiltem be utoljára. Nem tudom miért nem vittek orvoshoz, én szorongós típus vagyok. Rám fért volna egy pszichológus,így 20 évvel később tudom.
2010. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen voltunk már vele az orvosnál és nem tatáltak semmi betegségre utaló jelet. Már voltunk pszichológusnál is, de az sem hozott eredményt. Lehet, hogy váltunk és kipróbálunk egy másik pszichológust is. Addig pedig marad a pelus. Bár azon is gondolkodtam, hogy ha csak egy kicsit csöppen be, akkor elég lenne egy tisztasági betét is. Ti mit gondoltok?
2010. jún. 22. 10:37
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne tisztasági betétezz egy 7 éves gyereket,ez csak tüneti kezelés,de nem normális dolog,az okát kell megkeresni ami sztm lelki eredetű.
2010. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg kineziológust is megkereshettek. Hátha többet tud segíteni,mint a pszichológus.
2010. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

DryNites pelenkát a Rossman üzletekben lehet kapni (nem mindegyikben).

Ingyen termékminta kérhető: [link]


A dm-ben is lehet kapni nagyobb gyerekeknek való pelenkát. Libero Night Comfort a neve.

2010. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!