Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem szeretne engem a 4 éves...

Nem szeretne engem a 4 éves kisfiam?

Figyelt kérdés

2 éves koraban vissza kellett mennem dolgozni, es mivel anyósnál lakunk, ő meg nyudíjas is ráadásul, ő tudja elvinni oviba és el is hozni csak ő tudja oviból.

Pár hónapja rám sem hederít a gyerekem, nem engedi hogy én mossam pl. a fogátm mert csak a mama moshatja nei, ha elmegyek dolgozni, ha hazaérek a melóból, nem ad nekem puszitm még ha köszönés nélkül mennék is el itthonról, az sem érdekelné a kifiamat...

Úgy érzem, lassan a mamáját tekinti az anyjanakm nem engem, és az lelkikel nekem nagyon rossz... most is amikr hazajöttem, nem is csodalkozotttm hogy Anya hazajöttél!

Játszott tovább a legójával...

Én meg vasaltam, nem is kereste a társaságomat se...


2018. szept. 3. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Az én fiam is szokott így viselkedni, de legfőképpen akkor, amikor elhanyagolom. Ez szamomra mindig jelzésértékű. Ilyenkor félreteszem a munkát, és leülök vele játszani, birkózunk, dobalom, minden kacagtató nevettető játék. Utána persze nem is lehet levakarni,de nem is baj...
2018. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Mivel nem foglalkoztál vele megfelelően, gondolom a mamája több időt van/volt vele így inkább hozzá ragaszkodik

Próbálj vele többet foglalkozni, hétvégén, vagy ovi után vidd el fagyizni, játszótérre, legózz vele, vagy csináljatok közösen olyan dolgokat amiket szeret

Próbálj neki reggelit, vacsorát csinálni, a gyerekek mindig megvehetőek egy kis étellel (főleg, ha az a valami édes)

Persze hosszú folyamat lesz, mire megszokja, hogy nem csak a mamam van, de szerintem megéri

2018. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha visszaporgeted a kerdeseket, ez a 67%os mindenkinek beszol. Szep elete lehet.

Nyilvan eleget foglalkoztal vele, az en 2 evesem is ilyen neha, pedig sulve fove egyutt vagyunk. Engem levegonek nez ha a mamanal otthagyom es ertemegyek. A nagymama mindig sztár, ezt jegyezd meg. Ne keress mogotte okot, inkabb orulj, hogy ennyit tud segiteni.

2018. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Én is 2 éves korától kezdve dolgozom. Bölcsibe, oviba, suliba is csak a tata tudta vinni. Reggel korán mentem, délután későn jöttem. Mégis ragaszkodik/ragaszkodott hozzám mindig a kisfiam...


Csak egy kérdés: és te szoktad az ő társaságát keresni?

2018. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de nem vasalnod kellett volna, hanem leülni mellé legózni. Ne várd, hogy ő keressen! Miért is várod, nem értem?! Ő a gyereked, foglalkozz vele te, aztán majd ragaszkodik hozzád. Tudod, minőségi együtt töltött idő!
2018. szept. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!