Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova lehet menni egy 2 éves...

Hova lehet menni egy 2 éves gyerekkel, ahol nem kell belépőt fizetni és élvezi a gyerek? Hova szoktatok járni hétvégenként?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor most hétvégén még lesz a Hajógyári Szigeten a Gyereksziget rendezvény, rengeteg szuper program és ingyenes. 2 éves gyerek már tuti élvezi!!!
2010. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vidéken élünk, így:

bicajozás,

séták,

játszótér,

halastavak, horgásztó környékén séta

erdei séták.

2010. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Séta, bicajozás, kirándulás, játszótér(Hajógyári szigeten ill a Gellérthegyen van sok csúszda).

Minden hónap utolsó vasárnapján (pont most lesz) családoknak inyenes a Visegrádi vár.

2010. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ez az ingyenes Visegrád érdekelne. Írnál bővebben? Csak odamegyünk, hogy család vagyunk, és beengednek ingyen? Már rég voltam a várban, nem emlékszem, babakocsival is körbe lehet járni?

2010. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Iegn mi talán februárban voltunk ott és pont utolsó vasárnap volt(nem is tudtuk, hogy ez van), adtak egy blokkot 0 forintról és beengedtek


Fellegvár belépőjegy árak 2009.

Belépők:

(2009. július 01-től):


•teljes árú (felnőtt) 1500 Ft

•kedvezményes (diák, nyugdíjas) 750 Ft

•gyermek 6 éves korig ingyenes

•nyugdíjas 70 év felett ingyenes

•Panoptikum nélkül teljes árú 1200 Ft

•Panoptikum nélküli kedvezményes 600 Ft

•családi nap: minden hónap utolsó vasárnapja rendeletben meghatározottak köre (pl. 18 év alatti gyerekek és kísérő szülők) számára ingyenes

•A kedvezményes illetve ingyenes belépésre jogosultak körét a 281/2007 (X.25.) kormányrendeletben foglaltak határozzák meg.

[link]

2010. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előző

Babakocsi helyett inkább kenguru, kendő, hátihordozó, bár a párom fogta kezében alányomat akkor volt majdnem 1 éves.

Én hülye nem cipőt adtam a kezeslábasához, hanem annak a "cipőrészét", pedig akkor tudott volna sétálni is.

2010. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha pestiek vagytok, akkor minden hónap utolsó vasárnapján a Közlekedési múzeum is ingyenes. "2010. május 1-től a hónap utolsó vasárnapja díjtalan a 26. év alattiaknak és

a 18. év alatti személyeket kísérő legfeljebb 2 közeli hozzátartozónak." Én ebből azt értem, hogy egy apa, meg anya kísérheti ingyen a 18 év alatti gyerekét.

2010. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
állatkert, tropicarium esetleg, de nem tudom, hogy hány éves korig ingyenes. neten biztos meg lehet nézni.
2010. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!