Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1-3 évest viszitek úszni?

1-3 évest viszitek úszni?

Figyelt kérdés
Kislányom 16 hónapos lesz, nagyon szereti a vizet, gondolkodom rajta, hogy vinnénk úszásra, de félek, hogy mi van ha lenyeli a vizet, van-e veszélye ilyen kicsi korban az úszásnak, mert megbeszélni nem lehet vele, hogy hogyan kell csinálni. Van valakinek tapasztalata?

2018. szept. 16. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen 4hós korától jár úszni. De inkább pancsikolás, és ügyességi feladatok a vízben. 2 éves lesz a fiam
2018. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapos korától járunk, most három éves, nem irattam be sehova, én úszó voltam, úgyhogy csak elviszem és pancsolunk a nagy vízben.

A tanítást majd az oktatóra bízom, én csak ismertetem a vízzel, nagyon szereti ha rajta múlna minden nap menne.

2018. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi idosen maximum pancsikol. Ertelme kb annyi van mint olvasni tanitani. En vittem nyaron strandra, vizes jatszoterre, kismedencebe, illetve eleve van sajat epitett medencenk, abban is sokat volt (a lepcso reszen pancsikolt-marmint ugy h vegig fogtam). Osszel, telen en nem vinnem vizbe, este 1 orat furdik es jatszik a furdokadban. De amugy annyira nem szeretem a vizes programokat, extra kizarolagos figyelmet igenyel, hogy ne igyon bele, ne meruljon el, ne szedje le a karuszot stb. Te meg ertelemszeruen nem fogsz tudni uszni vele, csak allsz a vizben es tartod. En ezt 28 fokos vizben csinaltam, megis 5 perc utan mar faztam, mert ki a franc nem fazik ha csak acsingozik meg setal a vizben es nem mozoghat rendesen.
2018. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van itt mellettünk babauszoda, de lehet sok értelme nincs ilyen kicsiknél, betegségeket is könnyebben összeszedheti a vízben.
2018. szept. 17. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Babaúszás nyolc hetes kortól ajánlott, a gyereked majdnem másfél éves, már rég nem is baba. Nyugodtan vidd el, de ha félted (mitől ?!)akkor nem értem miért a kérdés.
2018. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 ha nem tudsz válaszolni, akkor minek írsz? Teljesen felesleges. Egyébként se írta senki, hogy "babaúszás", a babauszodában 8 éves korig van oktatás.
2018. szept. 17. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!