Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti hány éves korig...

Anyukák, ti hány éves korig viszitek magatokkal a női nyilvános wcbe a fiú gyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Meglepve tapasztaltam, hogy rengeteg anyuka a 8-10 éves fiú gyermekét is berángatja magával a női wcbe, aki az iskolában gondolom én már tud felügyelet nélkül pisilni a fiú wcben.

Az még jobban meglepett, hogy pár napja egy ebbe a korcsoportba tartozó kisfiú mondta az anyjának, hogy cikinek érzi és ő a fiú wcbe menne, az anyja meg lekiabálta, és agresszíven ráncigálta a nőibe.

Bevásárló központokban, strandokon,stb látok egyre több ilyet


2018. aug. 13. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

5 éves a fiam, még oda megyünk.


Bár nem tudom, miért zavar, hisz a nőiben mindenki bezárkózik a kis kabinba, tehát a gyerek úgysem lát semmit.


Nyilván, ha a gyerekem kéri majd, akkor nem viszem a nőibe, de ez nem tudom, mikor lesz.

2018. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a nagyobbik 8, akkor megyünk együtt, ha a kisebbik (4) is velünk van, akinek persze még segítség kell, hogy higiénikusabb legyen utána, mint előtte, de csak oda hajlandó menni, ahová a bátyja is :) egyébként már rég egyedül intézi. Szerintem olyasmi állhat a háttérben, hogy biztosan kezet mosson vagy ne veszítsék el egymást... mást nem tudok elképzelni.
2018. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

5 évesen valóban nem gáz.


De 8-10 évesek már egyedül is el tudják intézni a dolguk.

De ma ez a szokás, sokan túl féltik a gyerekeket és látod pisilni sem hagyják őket egyedül.

2018. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Öt évesnél rendben van

Nem azért zavar, mert hogy ő engem teszem azt meglátna pisilés közben.

Csak nem értem, miért neveli sok ember egyre életképtelenebbnek a gyerekét, nálunk a családban ez nem volt szokás, hogy már iskolás fiúkat is bevittek a nőibe, lányokat a férfibe.

Ha az iskolában képes egyedül elintézni a dolgát, anyuka segítsége nélkül, akkor máshol is, főleg, ha látszik rajta, hogy kellemetlenül érzi magát.

Szerintem akinek már iskolás nagyfiú létére sem hagyják, hogy elvégezze a dolgát egyedül, azt nem nevelik túl életre valónak.

Főleg, ha ő is szeretné hogy önállósodhasson, de nem engedik neki

És ennek nem értem az okát

2018. aug. 13. 11:25
 5/14 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló, ez is teljesen érthető és rendben van
2018. aug. 13. 11:26
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha egyedül megyünk vhova, akkor a 11 éves fiam nyilván már egyedül megy a fiúba. De mi is így vagyunk, ha ott az öccse akkor velünk jön a nőibe mert a kicsi vele szeretne lenni. A fiú wc be , ha nem vagyok ott, a kicsit képes magát bezárni, majd bepánikol és nem tud kijönni (volt már rá példa a nőiben...)
2018. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

5-6 évesen már a férfiakhoz ment a fiam.


De az idióta öcsém még 10 évesen is vergődött, mert "ő nem pisil piszoárba", és bezárta magát a fülkébe, csak nem tudott kijönni.

2018. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Öt éves a fiam, nem hajlandó a nőibe jönni, közölte, hogy ciki. Kintről hallottam, hogy lehúzza a wc-t, mossa a kezét.
2018. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem megyek be vele, csak odakísérem. Az se mindegy, hogy hol.

Adott egy pláza, megyeszékhelyen. Elvileg miért ne mehetne egyedül?

Viszont: rendszeresen folynak drogügyletek a wc-ben, két fülke közt van egy lyuk (olyan lyuk, igen), bejárnak a csövesek, és volt már, hogy a biztiőrök fogtak ott pedofilt. Sajnos az a helyzet, hogy ahova egy 8 éves kislányt nem engednél egyedül, oda egy fiút se szabad. Nem azért kíséri a szülő a gyereket, mert nem tud pisilni. Az pedig 8 évesen ugyanolyan ciki, hogy anya kint várja, mint az, hogy beviszi a nőibe.

Szerencsére mi legtöbbször eleve együtt megyünk, és apàval mennek a férfi mosdóba.

2018. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
7 éves kora óta nem hajlandó betenni a lábát a nőibe, szóval azóta nem.
2018. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!