Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves felmérésre megyünk a...

2 éves felmérésre megyünk a védőnőhöz?

Figyelt kérdés

Kicsit előrekérdeztem tőle,hogy mit is kell tudnia a gyerkőcömnek.Nagyon meglepődtem,hogy az egyik kérdés:

Használja-e a MIÉRT szót?Hát az én gyerekem bizony nem használja.

A Tieitek igen?Le vagyunk maradva?Tudom,majd kiderül hétfőn,meg nem egyformán fejlődnek,de azért elgondolkodtat.


2010. jún. 22. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

az enyém 22 hónapos, de csak olyat kérdez, hogy "mi ez", vagy "hova kell tenni". miértet még sosem kérdezett.


kicsit korainak tartom, hogy egy 2 éves gyerek miértezzen, van, aki két évesen még nem is beszél... szerintem ne aggódj emiatt!!!!

2010. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém lassan 22 hónapos de még a mi ez,? hová? és a hasonló egyszerűbb kérdések a mindennaposak. Nem értem, hogy kerül a 2 éves státus felmérésbe a miért? kérdés, ui. a miért-korszak majd csak 2,5-3 éves kor körül kezdődik... egy pedagógus anyuka [link]
2010. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mi is jövő héten megyünk. ez jó, mert az én gyerekem még szinte egyáltalán nem beszél- és nincs elmaradva

egy ped. anyuka

2010. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi holnap megyünk ugyanerre. az én fiam nagyon régóta beszél (asszem 8 hónapos volt mikor először Aja-nak szólított), mégsem használja a MIÉRT kérdőszót és úgy látom fel sem merül benne az igény, hogy ha valamit magyarázok, abba jobban belemélyedjünk ilyetén módon :))
2010. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a miért? 3 éves korban jellemző, kétévesen a mi ez? korszak van. Eltévesztette a védőnőd. És semmiről nem vagytok lemaradva:)
2010. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok. nem kérdezte ezt a védőnő, nem kell tudni ezt még
2010. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kelemenkelo ***** válasza:
21 honapos a kislányom.egyik naprol a másikra rengeteget beszélt.most az a sláger hogy mi az anya anya miért.
2010. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!