Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kell -e vinni egy 13 hós...

Kell -e vinni egy 13 hós gyermeket havonta védőnőhöz méricskélni vinni, vagy ez csak a mi védőnőnk dilije?

Figyelt kérdés
Egyébként gyerekorvos megméri minden alkalommal, ha viszem.
2010. okt. 19. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha tanácsadás van, ott van a védőnő is. Ő méri meg, a dokinéni pedig megvizsgálja. Mi 12, 15, 18 hósan voltunk. Majd csak 2 évesen kell mennünk legközelebb.
2010. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kor fölött már nem kell havonta vinni, csak a kötelező oltásokkor.
2010. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk is mondja hogy vigyem hat ! hetente de nem értem minek... egészséges vidám...


kéthavonta szoktam jó esetben. mamánál meg rááll magától a mérlegre ugyanaz.

2010. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked nem kell vinni a gyereket a védőnőhöz egyáltalán.

A gyerekorvosnál rendszeresen nyomon követik.

Csak akkor kell menned a védőnőhöz, ha te akarsz tőle kérdezni, vagy ilyesmi. Ő viszont köteles kijönni hozzád rendszeresen.

Ez egy szolgáltatás, NEKED semmi nem kötelező, ha azt se akarod, hogy kijöjjön hozzád, akár le is mondhatsz a szolgáltatásról és kész.


Nekem 3 gyerekem van, még sose voltak a védőnőnél, rendszeresen mennek a tanácsadási időpontban az orvoshoz, ahol az éppen ott szolgálatot adó védőnő (nem a mi területileg illetékesünk) megméri. Nekem nincs kérdésem, szép is lenne, ha 3 gyerekkel köteles lennék oda rohangálni... Na ne már...

2010. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem viszem a státuszig. :D
2010. okt. 19. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!