Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovisnak kihasznalhato, megeri...

Ovisnak kihasznalhato, megeri -e bor atmeneti oszi cipo pluszba a sportcipon kivul télig?

Figyelt kérdés
Ti milyen, mennyi cipot , hol vettetek?
2018. szept. 25. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Sportcipő sportolni való. Állandó viseletre minőségi bőrcipő.
2018. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Egy ovis pont hogy jobban kihasználja, mert míg egy otthon lévő gyerekkel nem mész ki, ha túl rossz az idő, az ovis minden hétköznap minimum kimozdul.


Egyébként igen, ahogy ott is válaszoltam: igen.

A sportcipő nálunk eleve nyári váltócipőként funkcionál. Ha nyáron hűvös van, akkor kapja, illetve most a szeptemberi nyárban használtuk még, de ma reggel a 4 fokban már csak a bőrcipő jöhetett szóba.

2018. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Tegnap is volt ugyanez a kérdés nézzél vissza
2018. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Szia, mi őszre általában vagy magas szárú, vízhatlan sportcipőt veszünk (adidas, puma, fila), vagy Szamos bőrcipőt, mind a kettő tökéletes. Arra kell figyelni, hogy nem szabad, hogy a cipő felső része az olcsó gyöngyvászonból legyen, mert az még a reggeli harmattól is átnedvesedik. Ezek a cipők simán jók egy enyhébb téli napon is, amikor nem kell a hótaposó, vagy a bundás kiscsizma, tavaszig bőven ki lehet használni. Őszre félcipőt már nem igazán adnék, bár amikor ilyen napos, hűvösebb idő van, bőven elég még.
2018. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk a béleletlen magasabb szárú bőrcipő kb. 5 fokig ki van használva (másban izzad is a lábuk, mivel ők kint folyton futnak) ősszel is, tavasszal is, utána meg már a hótaposó jön, szóval abszolút. Bőrből Elefanten (vagy olcsóbb változata a Bobby shoes), DD Step, Primigi, ha meg szupinált kell, Szamos, ami az ő lábukra rámegy és jól is tart. Érdemes hozzá impregnáló sprayt vagy viaszt is venni. Egy fajta cipőből általában egy van és kinövésig hordják, de kell mellé ugye benti szandál és nekünk már sportcipő is különórákra, óvódai tesire is, na meg papucs pl. úszáshoz, és néha egy-egy gumicsizma... Mivel 3-4 havonta nő egyet a lábuk és több gyerekünk van, ennyit is épp elég beszerezni. :)
2018. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Én vettem a gyerekeimnek sportcipőt (nike, adidas), de van már magasabb bokacipőjük is ami bőr (dd.step), ma már rájuk adhattam volna azt ilyen hidegben de könyörögtek a gumicsizmáért. 5fok körül már béleltet kapnak és ha szerencsém van tudok olyat találni ami hóban is megfelel.
2018. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Belelt bakancsot vettem. En is abban veszelem at az oszi idoszakot. Esoben, saros idoben gumicsizmat vesz vastag zoknival. Sportcipo max 10 fokig jo szaraz idoben, de akkor mar vastag zoknival adom ra. Amugy a belelt bakancsot 3700 ftert vettem egy kinaiban es semmivel nem nez ki olcsobbnak v rosszabbnak mint egy deichmanos 12 ezres.
2018. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!