Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek, tapasztalat...

VTimi30 kérdése:

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a forever kids vitamínról? Tényleg olyan jó, mint mondják?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 07:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok, mást nem szednek, úgyhogy ha ebben nincs akkor nem szednek D3-at. Én régen beleástam magam a témába de nem jutottam semmire, ennek volt akkor nagyon jó híre ezért választottam. Utána járok ennek a D3-nak. Köszönöm.
2018. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 WBKlári válasza:
Sziasztok! Többen írjátok, hogy nagyon drága a "Kids". Nos, 120 db van egy dobozban, ez 2 havi adag cirka 4200 Ft-ért. Ez miért drága? Gyógyszertárit én még nem találtam olyat, ami teljesen természetes (nem szintetikus) multivitamin lenne, normális árban. Én elégedett vagyok vele, gyerekem évek óta szedi.
2019. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En napi 1et adok FK vitaminbol, igy a 120db 4 honapra eleg, nagybenemtol 3500Ftert szerzem
2019. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Olyat adj a gyereknek amit megeszik. Szerintem tök jó íze van a kids vitaminnak. 4200ft Egy doboz cigaretta 1500ft lassan. :D

Szóval, mi a drága?

És nem beszélve arról, ha van regisztrációd, és összegyűjtöd a 2 pontot 2 hónap alatt, akkor már csak 3200ft a kids. És ez örökre.

A nagy bevásárló kp. Ad valamilyen kedvezményt, csak mert náluk vásárolsz?

2019. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!