Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Dr. Lenkei-féle vitaminról...

Dr. Lenkei-féle vitaminról van tapasztalatotok? Szeretném szedni, mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Ha egy kicsit körülnézel, ki is ez az ember, szerintem visítva menekülsz. Egyébként nem doktor semmiféle tudományban.


Kiindulási alapnak talán érdemes a cikk címét elolvasni.

Tovább már nem is érdekes:

[link]

2013. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Tudom, nem lehet teljesen nélkülözni a laboratóriumokban készített pirulákat. Azt is tudom, hogy a természetes vitaminforrásokban egyre kevésebb a vitamin, és sajnos azokban is van vegyszer, a hibás kezelés miatt. De mégsem kellene ilyen rettenesen veszélyes, ellenőrizetlen dolgokat a testünkbe juttatni.
2013. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Tegyük fel ellenőrzött, biztonságosan fogyasztható készítmények. Ha nem tesszük ezt fel, akkor is: a mindennapi kenyér evésnél, tej ivásnál nem okozhat semmilyen hordozóanyag nagyobb gondot.


Mivel a megfelelő vitamin ellátás igen nagy fontosságúnak tűnik, és mivel kénytelenek vagyunk elfogadni, hogy nemigen tudjuk ezt zöldségekből, gyümölcsökből (állati táplálékokból) hiánytalanul fedezni, ezért szükség van kiegészítésre.


Lenkei termékeket nem fogyasztottam ezidáig.

Én tanulmányaim során úgy találtam, hogy C, D vitamint, valamint omega3 zsírsavakat érdemes pótolni a szervezetünkbe, és kimutatott hiány esetén egyebet.

2013. jan. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Úgy alakult, hogy baromi beteg voltam. Az orvosok 1-2 éven belül mankót, majd tolókocsit vízionáltak nekem. Vidékre költöztem, magam termeltem meg a betevőmet, persze bio módon. Emellett szedtem a Lenkeit. Ja, és nem mellesleg, egy laza mozdulattal kiöntöttem a gyógyszeres fiók tartalmát. Mert csak gyűltek és sokasodtak, amikor a mellékhatásokra egyre újabbakat kaptam. Ennek immmár 12 éve. Azóta köszönöm, jól vagyok. Nem állítom, hogy csak és kizárólag a Lenkeinek köszönhetem ezt, de hogy nagyban belejátszott, az biztos.
2013. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fater Lenkei féle c vitamint szed, 1000miliset és neki nagyon bejött, de mindig valamilyen gyümölccsel kíséri (vagy előzi meg), igy keveredik a szintetikus és természetes c vitamin és fel is tud szívódni..
2013. júl. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!