Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok valami tanácsot?

Adnátok valami tanácsot?

Figyelt kérdés

1 éves a kisfiam. Nagyon jól evett. 1 hónapja kb semmit nem hajlandó megenni. Főztem neki itthon, vettem bolti babaételt, de semmi. 2-3 kanállal eszik aztán sír, hogy nem kéri. Voltunk orvosnál is, de nem csinált semmit se vele, csak azt mondta a fogai miatt biztos. De akkor hogyan tápláljam? Tudom, hogy éhes, mert biztos nem lakik jól pár falattól.

Kérlek segítsetek!


2018. okt. 12. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, de vajon mi történhetett? Eddig jól evett? Nem lehet valami seb, vagy fekély a szájában? Van ilyen vírus is, ami pokoli fájdalmat okoz ám és nehezen gyógyul. A folyadékot elfogadja? Szoptatod?

Az én kislányom is 1 éves, ő kiüti a kanalat a kezemből mérgében, mert egyedül akar enni. Folyton maszatol, belenyúl a tányérba és dühös, ha nem ő egyedül ehet. Erre nincs mindig lehetőség, de esetleg engedd meg, hogy egyedül egyen, adj a kezébe főtt répát, tésztát, puha husit, amit egyedül ehet.

2018. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tápszeres lett 3,5 hónapos kora óta.(Sajnos megjött és elutasította az anyatejet).Én is sebre gondoltam. De nem láttam semmit se a szajában. Náthás kicsit, de nem folyik egyfolytában az orra.Mivel nem eszik, így gondolom le is van gyengülve a szervezete. Egyedül se akar enni. :(
2018. okt. 12. 20:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy iszik, de nem annyit mint eddig. A tápszert se fogadja el.
2018. okt. 12. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nalunk. Foga miatt van. Az enyem a kremturot, joghurtokat szerette. Amit en csinaltam abbol kb csak a tejbegrizt ette meg. Szoval mi ilyen tejtermekekkel veszeltuk at ezt az idoszakot.
2018. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanekkora a fiam.

Félálomban elfogadja a tápszert? Ha igen, akkor kéne nyomatni, illetve próbálkozni tovább.

Mérjétek, amíg nem stagnál a súlya, nincs gond.

2018. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, akkor se fogadja el. Teljesen elutasítja.

Igazándiból, egyszer stagnál, máskor fogyott sokat.

2018. okt. 13. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!