Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétéves gyerek ihat detox teát?

Kétéves gyerek ihat detox teát?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem Detox Me méregtelenítő teakeveréket a dm-ben, minden nap főzök magamnak egy csészével... Csakhogy egyszer valamiért a konyhaasztalon hagytam pár percre, a lányom pedig megkostolta, és teljesen rákattant. Minden alkalommal, amikor én iszom, könyörög, hogy ő is szeretne belőle :D hát mit ne mondjak, tényleg finom. Csak nem vagyok benne biztos, hogy jót tesz egy pici gyereknek. Koffein mondjuk nincs benne, csak egészséges összetevők: borsmenta, bodza, édeskömény, görögszéna. Adhatok neki belőle?
2018. okt. 18. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem adhatsz. Ez felnőtt szerveztere van optimalizálva, és egy két éves gyereknek erre semmi szüksége a kis májával, veséjével, hasnylmirigyével.
2018. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
A világon semmi olyan nincs benne, ami miatt ne lehetne, de én inkább csinálnék neki sima bodza teat
2018. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom, ezt komolyan kérdezed???

Már maga a méregtelenítés egy ostoba agyrém!

A gyógynövényeket sem lehet eszetlenül használni, mert nagyon káros következményei lehetnek!

[link]


Ne add a kislányodnak!

2018. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Csak ezek vannak benne? Édesköményt már újszülötteknek is adnak hasfájásra, görögszénát sokszor isszák szoptatós anyukák, borsmenta elég sok élelmiszerben, fogkrémben is van, szintén jó szélhajtó :), bodzát is ajánlják már babáknak, bár meghűlés ellen, szóval én nem hiszem, hogy ezek ártalmasak volnának, bár azt sem, hogy nagyon méregtelenítők, inkább max. frissítő a borsmenta miatt :) Ha kétséged van, keress rá az összetevőkre egyenként, ajánlják-e gyerekeknek vagy kérdezd meg a patikában.
2018. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Semmi olyan nincs benne ami ártana. Nem kell literszámra innia, és esetleg neki csináld gyengébbre.
2018. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A vízhajtó hatása miatt nem szokták ezeket ajánlani gyerekeknek, nekik még nem stabil a folyadék-háztartásuk. Speciel a csalántea sem lenne ártalmas kis mértékben nyilván (mondjuk az íze végett tutira nem kattannak rá a gyerekek), de olyan vízhajtó hatása van, ami a gyereknél hatványozottan jön elő. Két éves, Ezek a teák felnőtteknek vannak összeállítva, 1-1 korty biztosan nem árt, de külön csészével ne kapjon belőle. Én a Clipper detox teáját szoktam inni, nem a "méregtelenítés" végett, ami nekem lózung, hanem mert jó az összetétele és brutálisan finom,javaslom próbálja ki aki kedvet érez, ez az:

[link]

DE! Erre is rá van írva kerek-perec, hogy 10(!) éven aluli gyermekek számára fogyasztása nem ajánlott.

Hangsúlyozom, nem 1-2 korty árt, de nem jó kisgyereket csészényi gyógyteakeverékkel itatni, hacsak nem olyan termék, ami direkt gyermekeknek készült és az ő szervezetükre lett optimalizálva és kalkulálva a benne lévő gyógynövény-mennyiség.

2018. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A meregtelenitest elvegzi a majad (rogton meghalnal ha nem vegezne), semmi szukseg teara hozza. Ezek a "meregtelenito" keverekek altalaban fosatnak vagy vizet hajtanak, mert a sok marha azt hiszi h ez a meregtelenites. Nyilvan egy kiados wc utan konnyebbnek, megkonnyebbultebbnek erzi magat az ember, ezert hatasosnak gondoljak. Gyereknek nem adnam, mint ahogy semmilyen gyogynovenyt sem hosszu tavon.
2018. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!