Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonyi ajándékötleted van...

Karácsonyi ajándékötleted van mar kisgyerekednek? Hány éves és mire gondoltál?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Autók, munkagépek, garázs a vágyálmai, amikből van neki már ezer darab mindenféle, de amiért ez az igazi öröme, megint kap

A garázson erősen gondolkodom, mert igaz, hogy rendőrös szirénázos csipogos és van hozzá kishelikopter, kisauto, de én mégis csak egy muanyag doboznak látom csak tizenezer Ft -ért nem éri meg


Amit hasznosnak találok azt is kap, olyan társasjátékot keresek, ami 3D -s (vannak kiemelkedő részei) pl szellemkastély ami csak régen volt, eddig nem találtam, de szóval nem olyat akarok venni ami csak egy lapbol, bábukbol, kockábol, kártyákbol áll.


Bűvészjátékot is keresek, de nem kártyás, golyosat, hanem abbol is kisebbeknek valo figurásat, vagy viccesebbet, mivel ezt sem találok,lehet nem körözöm tovább


Geomag is jo lenne (épitőkkel nem épít, a legot is csak a legoautok miatt használja és nem rakosgatni a részeket)


Illetve finommotorikára és nagymozgásra keresek még ötleteket. Amivel a rajzolást lehetne játékosan motiválni (mandalája van de ezen kivül), vagy pl görkorcsolya (de ahhoz lehet még kicsi), szaturnuszlabdája van, az nem megy még, szoval ilyesmik pl egyensulyra.


Ami eddig fix, az valamilyen jármű. Szeretnék olyat amit nem csak tologatni lehet, de nem láttam még olyat pl amibe emberkét lehetne ki-be tenni, vagy pl hordágyas mentőt sem láttam még, stb, szoval nekem ez is feladja a leckét

2018. okt. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2.5 éves lánynak vonatos duplo legót gondoltam venni,újszülött babát valami szépet,futóbiciklit (ezt lehet,hogy hamarabb megkapja), de még nincs meg,hogy melyiket ki veszi meg. Nyomdát is szeretnék neki.
2018. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Coffelia ***** válasza:
Karácsonykor pontosan két és fél éves lesz a kisfiunk, tőlünk favonatot fog kapni sínpalyákkal. Biztos lesz még dupló valakitől, azt imádja, és minden ünnepkor rendelek egy nagy adag mesekönyvet. Ő kost a kreatív, szerepjátékozós korszakát kezdte el élni, rengeteg tüzet olt, esetleg valami masszív tűzoltóautó is jöhet.
2018. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!