Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 hónap után visszamennél...

4 hónap után visszamennél dolgozni vagy elbuknád a munkád?

Figyelt kérdés
Vezető beosztás kb havi 500-550 ezer fizetéssel ami a fő bevételi forrásunk.

2018. okt. 24. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

Ez nehéz ügy...

De én nem mennék vissza. Idővel lehet keresni másik munkát. Ha nem is keresel majd ugyanannyit, azért amíg otthon vagy, lesz lehetőséged bőven kitalálni, hogyan tovább.

2018. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Buknám. 4 hónapos baba még iszonyatosan kicsi, az enyém igény szerint szopott ráadásul. Munka majd lesz másik, ha vezető vagy, gondolom jó végzettséged is van, fogsz találni.
2018. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Miért 4 hónap után? A fő problémát értem, de miért 4 hónap? A gyes végéig fent kell tartani a helyed. Vagy azt mondták, hogy ha 4 hónap után nem mégy vissza, akkor a GYED, GyES után egyből kirúgnak? Én tuti nem mennék ilyen helyre. Fél évig CSED szép összeg lesz, aztán a max. gyedet kapod, ráérsz új helyet keresni a gyerek két éves koráig. De ha annyira szereted a munkádat, van, aki megoldja a gyerek ellátását, akkor menj vissza.
2018. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Erre alapozva vállaltatok a gyereket, vagy nélküle is meg tudnátok élni ? Ha ez az alap, akkor igen, menni vissza, ha nem, akkor maradni otthon a gyerekkel.
2018. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Ennyi a nettód vagy a bruttód?. Mindegy is, mert mindkét esetben a cseded max. 10-20 ezerrel lesz csak kisebb (családival és adókedvezménnyel együtt lehet nem is kisebb), amit buksz, ha visszamész 6 hónap előtt.

Ilyen kicsi difiért menne a halál vissza előbb!

Utána a gyed valóban maximált, de csak akkor nem éltek meg belőle, ha a férjed munkanélküli és van egy rakat hiteled...

Nekem nincs, én nem mennék vissza.

2018. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Buknám. 4 hónapos még nagyon kicsi, hova tennél egy ekkora babát?!
2018. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
4 hónapos pici babát otthagyni egy munkáért? Soha!
2018. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

ha ezzel veszélyeztetném a megélhetését a családnak, főleg nagyobb testvérnek, akkor nyilván visszamennék.

de ha ennyi volt a fizetésed, gondolom max gyedet kapsz majd,a csed meg eleve magas, ha még hozzá jön a férjed fizetése, legyen akár az minimálbér, nem tudom minek mennél vissza.....összehúzzátok a nadrágszíjat 1 évig, aztán visszamész a piacra és találsz más állást. Ezek az idők nem jönnek vissza, ha csak nincs komolyabb - tényleg megélhetési gondokból eredő oka - nem mennék vissza...vagy akkor menjen apuka gyedre!

2018. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Harmadik baba. Sajnos ilyen szerződést írtam alá, hogy akkor kell visszamennem, tehát dátumra szól a szerződés (nem volt tervezett a harmadik baba ) babyszitter vigyázna rá. Ismerjük évek óta.
2018. okt. 24. 18:54
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
A körülményektől sok minden függ. Napi hány órát kéne dolgozni? Tudnád csinálni otthonról heti több napot? Vagy mindennap be kéne járni?
2018. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!