Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 hónap után visszamennél...

4 hónap után visszamennél dolgozni vagy elbuknád a munkád?

Figyelt kérdés
Vezető beosztás kb havi 500-550 ezer fizetéssel ami a fő bevételi forrásunk.

2018. okt. 24. 15:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Minden nap be kéne mennem, először 6 órában fél év után 8, tehát 1 éves korában 8 órában. Ha nem megyek vissza akkor a hitelek, rezsi törlesztőrészletek után alig 30-40 ezer forint maradna 5 ember megélhetésére. Szóval elég patt helyzet.
2018. okt. 24. 19:17
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Visszamennek, ilyen az elet. Jobban is elveztem volna mint a babazast, ami alatt kb beleorultem az unalomba.
2018. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
helyzetedben igen. Nem tudsz egyezkedni, hogy legalább a csed lejártát várják meg? végülis "csak" két hónap. Szabid mennyid van? Kiveheted egyből?
2018. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Akkor nem is értem mi a kérdés, hiszen egyértelmű, hogy vissza kell menned. 40 ezer forintból nem fogtok tudnij megélni.

Mondjuk nem értem, hogy milyen szerződés ez, ami x hónapig nem el, aztán újra indul.... Miközben a no szülési szabadságon van....

2018. okt. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha a megélhetés múlik rajta igen.

De tényleg milyen ez a szerződés?

Ha nem lettél volna terhes akkor miért kellett volna 4 hónapot nem dolgozni?

2018. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én bejártam 3-4 hónapos baba mellett néha. (Akit felvettek a helyemre sikkasztott, lógott, disznóólat hagyott maga mögött) nélkülem le sem tudták volna zárni az évet. Jó pénzt kaptam, de így is a szívem szakadt meg a picimért. Első baba, nagyik vigyáztak rá, összesen tizenpár alkalom volt. Kb. 10-kor cicin elaludt, jól bekajált. Kilógtam mellőle. Ha szerencsém volt, aludt két órát, ha nem, felébredt, mielőtt elindulhattam volna. Ha 3 után érkeztem, nyüszi volt, de még okés volt. 4 után már neccesebb. Egyszer jöttem 5 után, akkorra nagyi is, baba is ki volt borulva. Voltak napok, mikor nem fogadta el a melegített tejet. Éhesen meg aludni sem tudott. Ha jó idő volt és sétáltak az segített, de mint írtam, ez december-január volt.

Ő nyilván elfelejtette, csodálatos kisfiű, de engem bántott nagyon. Nyilván nem volt kötelező, de ha már belevágtam, félbe hagyni nem akartam. Amúgy csak tűzoltás volt, hogy le tudják zárni az évet.

Ezek a tapasztalatok jutottak eszembe. Remélem segít a mérlegelésben.

2018. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen, hogy 4honapig nem kell dolgoznom, meg otthon voltam a középsővel. Januárban jár le ez az idő. Akkor megy bölcsibe a középső, így volt megbeszélve a cégnél csak közbejött a kicsi.
2018. okt. 25. 09:34
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, GYED alatt nem rúghatnak ki. Ekkora fizuval van közel 100 rugó adókedvezményed a 3 gyerekre. Az helyből 250 ezer a GYED ideje alatt, plusz 3 családi pótlék, majdnem 40 ezer (nem tudom, nagycsaládosoknak ez több-e, én csak az alappal számoltam). Tehát ez már 290 ezer forint. Nem írtál a férjedről, ő dolgozik? Ha igen, akkor azért gondolom 150-200-at csak keres, nem értem, hogy jön ki ebből, hogy éhen haltok a kövi 1,5-2 évben, ha nem mész vissza. Tényleg nem a zsebedben akarok kotorászni, csak egyszerűen nem látom, hogy lehet, hogy ennyire legatyásodtok, ha nem mész vissza. Ilyen bazi sok hiteletek van?
2018. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor ez most megbeszélés volt, vagy szerződés? Most van élő munkaviszonyod ? Milyen szerződésed van?
2018. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Legalabb van idod minden problemadat gyakorira kiteregetni, pedig az elozo kerdesedbol megtudhattuk, hogy hazvezetono takarit es foz helyetted :D ezt nevezem sikernek, egy tucat anya nelkuli gyerek, egy keresokeptelen ferj meg egy otthon amihez kozod nincs. Csak mert olyan cukin kioktattal hogy te milyen baromi sikeres vagy ;)
2018. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!