Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnak egy minden...

Mit csinálnak egy minden radírt ceruzát tollat szétmarcangoló gyerekkel? 1 hónap alatt a grafitok szétrágva, eltörve, radír szétszurkálva végül eltűnik. Tollak szétszedve úgy, hogy össze nem lehet rakni.

Figyelt kérdés

12 éves, hiába büntetem, beszélek neki mintha meg sem hallaná.

Most is 890ftos maped radír szétvagdosva műanyag eltörve amiben volt.


2017. szept. 27. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell ezert buntetni.18 eves vagyok es mai napig csinalok ilyet.Ha stresszelek ez lenyugtat.Kerdezd meg tole miert csinalja.
2017. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Harmadszorra a zsebpénzéből venném meg, az tuti, vagy ha nincs neki, akkor felsorolnám, hogy mi minden mást vettem volna a pénzből, amit mostanában nem fog kapni.
2017. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
ideges valami miatt. vegyél neki egy fidget spinnert vagy hasonlót.
2017. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
másrészt meg nem kell 1000 Ft-os tollakat venni :D a 10 db-os 250 Ft-os tescos is jó arra hogy szétszedje.
2017. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk eleve nem vennék neki 890 forintért radír, ha tudom hogy tonkreteszi. ... A legolcsobbat mindenből, aztán közlöd, hogyne a mennyiség fel évre van, ha közben tönkre teszi, nem veszel másikat.
2017. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azt hittem, ha ő választhat olyat ami tetszik neki akkor nem fogja ezt csinálni.

Stresszlabda van a táskájában, ezen kívül firkálós lap is.

2017. szept. 27. 19:47
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy unatkozik órán. Vagy épp szorong.
2017. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Én is ilyen voltam, normális felnőtt lettem, mostmár az ujjaimmal babrálok. De néha még azon kapok magam, hogy rágom a tollakat.


Vegyél neki zsebkendőt, én imádtam apró cafatokra tépkedni és az ujjaimmal gyűrni a darabokat.

2017. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk radir tönkre tétel volt csak normál füzetbe belarajzolni ,évekig mondtam ezt neki most 15 éves középiskolás és már nem teszi tönkre a radirt és egyelőre nem firkál füzetbe .
2017. szept. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

10 éves fiam is "radirgyilkos" és nem maradnak meg nála sokáig a tollak egyben :-)

Én a zsebpénzéből(szülinap, húsvét, karácsony, ilyenkor kap a rokonoktól, amúgy nem kap még pénzt) fogom vele megvetetni a dolgokat....

De gyanítom nem fog változni a helyzet... Ki kell nőnie szerintem.

2017. szept. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!