Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves gyerekkel kimentek...

1 éves gyerekkel kimentek játszani ilyen szeles időben? Az enyémnek nagy szüksége volna csak annyira fúj a szél, hogy nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanezen gondolkodok. Szívem szerint mennek, csak ő jó náthás is ráadásul :( delelott nem voltunk kint, de délután szetintem kimegyünk legalább babakocsival sétálni
2018. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Jól ráhúzom a sapit a fülére, így nem árt neki a szél. 😊 Rövidebben megyünk ki és inkább csak séta, de kell a levegő.
2018. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
20-30 percre kivinném
2018. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor szerintem kimegyünk egy fél órára legalább.
2018. okt. 25. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

4 hós az enyém

Ezen filóztam


De akkor alszik csak jót

2018. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Én kivittem ilyenkor mindig. Karácsonyi úgyhogy alig volt 1 amikor az első tele volt. Mindig mentünk, csak kapott jó sapkát, nyakába sálat és rétegesen öltöztettem fel. Ha már mászkál a Tied, jól jön egy vízhatlan overál nadrág, abban csúszhat mászhat, nem lesz vizes.
2018. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Őszintén, nem. Mivel 1 évesen még nem járt, csak ücsörgött a babakocsiban, így ilyen szar időben (szélvihar, el-, eleredő eső) nem mentünk, csak ha muszáj volt. Szélcsendes -15 fokban hamarabb kimozdultunk.

Onnantól hogy elindult, mentünk minden időben, max. tíz perc múlva fordultunk is vissza, ha annyira kellemetlen volt.

2018. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amig nem esik addig mindig megyunk ha neki kedve van. Fel kell oltoztetni es kesz.
2018. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Míg kicsi volt a babakocsira nagy szélben ráraktam az esővédőt. Most ha kimegyünk,sapja+ csukja. Minden nap levegőn van, soha nem beteg.
2018. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!