Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért akar mindig ki menni a...

Miért akar mindig ki menni a lányom ha meglátja hogy esik az eső? Ha ilyenkor nem viszem ki az ablakba ordít hogy ő ki akar menni. Ti ki viszitek akkor is ha esik?

Figyelt kérdés

3 éves.

Ha kiviszem mindjart nevetgel.


2018. okt. 27. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha tetszik neki miért ne :) gumicsizma, vízálló cucc és már mehettek is. Az csak víz, nyugi 😊
2018. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lovasoktató ***** válasza:
100%
Igen.Kiviszem.Az én lányom is imádja.Szeret pocsolyázni és hagyom neki.😁😁😁
2018. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb kisgyerek szereti az esőt.


Gyenge esőben ki szoktunk menni. Szakadóban ha nem muszáj, nem. Eső után viszont igen.

Lányom szintén 3.

2018. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én felnőttként is imádom az esőt. Képes vagyok az ablakban ülni és nézni. Szeretem az illatát is. Nyáron a kisebb viharokat is szeretem, amikor picit dörög az ég. A lányom is nagyon szereti, vele is mindig nézni kell. Van, hogy a teraszra ülünk ki és úgy nézzük. Engem valahogy megnyugtat.

Egy csendes nyári esőben simán kimegyünk. Ilyenkor is kimegyünk ha nem esik nagyon csak csöpög. Van gumicsizma meg esőkabát.

2018. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Forditva van bekotve a lanyom(3 eves)

Ki nem lehet vinni mar csak annyinal sem ha csepereg.

Nyar elejen elkapott minket kocsival egy hatalmas jegeso. Irto kopogott, azota nagyon fel ha esik az eso.😐

2018. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 évesem is ilyen. Imádja, ha vizes minden. Ha esik az eső is már 2 évesen hozta a gumicsízmát, hogy menne ki. Ha nem szakad annyira kimegyünk, bár ő a pocsolyában szeret ugrálni úgyhogy legtöbbször akkor megyünk, ha elállt.
2018. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az aldiban szokott lenni ilyen vízálló kantátos nadrág + kabát. Nem vastag, csak vízálló. És gunicsizma hozzá. Abból pedig hidegebb időkre van bélelt.
2018. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mibe öltöztetitek ilyenkor őket?
2018. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!