Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ajándék karácsonyra?

Jó ajándék karácsonyra?

Figyelt kérdés
Lányom 4 éves lesz télen. A plüssöket, babák, duplot szereti a legjobban, de mozdulni nem lehet tőlük, annyi van már. Arra gondoltam idén jégkorcsolyát még diavetítőt kapna filmekkel. Mindkettőnek van értelme, úgy gondolom, nem egy újabb kacat. Szerintetek?
2018. nov. 5. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ennyi idősen azért már tudja hogy mit szeretne.

Ha jégkorcsolyára vágyik akkor oké, de ha csak a te kedvedért megy mert hogy hasznos akkor vegyétek meg máskor.

2018. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jégkorizni tavaly is mentünk, szereti, de eddig béreltük. Persze,el tudja mondani, hogy a 6. Elza babára vágyik, de én azt már nem akarom megvenni neki. Pár napig érdekes, aztán megy a többi közé.
2018. nov. 5. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem azt kapjon, amit szeretne.


Fiam 5,5 éves, mindig is volt diavetítő, sosem érdekelte olyan nagyon.

Ha túl sok a játék, akkor adj élményt.

Pl az Álomutazóra vegyél jegyet, az biztos örök élmény lesz neki.

2018. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk van diavetítônk és egyszer kölcsön adtuk az akkor 4,5 éves unokatesónak. Marhára nem kötötte le, ô már nem az ilyen “lassú” mesékhez van szokva. Unalmas volt neki, de az is igaz, hogy borzasztó mennyiségû idôt tölt tv és laptop képernyô elôtt.

Ha a lányod is sokat néz tv-ben mesét, el tudom képzelni, hogy nem fogja élvezni a diafilmeket. Ha nem, akkor szerintem jó ajándék. Nem tudtok kölcsön kérni egyet kipróbálásra?

2018. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Értem amit írsz, de nincs szívszorítóbb egy kisgyerek szomorú szemeinél a nem várt karácsonyi ajándék láttán. Vedd meg amit szeretne, amire vágyik. Duplo helyett most már lehet legó, lánykám is ennyi idős, már szívesen legózik.
2018. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

4 évesnek már nem vennék dia vetítőt.

Vehetnél olyat is amire ő vágyik, mert ha. Ezredik plüss akkor azt.

2018. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó ajándékok, ha használjátok is.

DE: karácsonykor én igyekszem mindig figyelembe venni a gyerek kéréseit is, had legyen meg az ajándéknak az igazi varázsa. És bizony hiába van teli a lakás plüssel, amikor az volt a vágya, hogy egy egész kosárra való "akármit" kér, akkor azt kapott. Persze kicsi volt az a kosár ;) és mivel az "akármik" nem voltak Magyarországon elérhetők, így én varrtam meg neki (végletekig lebutítva), de az öröme leírhatatlan volt :)


Könyv nálunk mindenképpen kerülne még a fa alá a bármi mellé.

2018. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Diavetítő nagyon jó ötlet.

Én is ovis korban kaptam, rengeteget néztük, imádtam.

2018. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 4 és imádják a diavetítést (a retro van nekünk) minden este nezhetnek kettot az esti mese elott (mivel utana olyan forroa vetito hogy tojast lehet rajta sutni csak kettot pedig egesz este neznek) minden osztol tavaszig mindennap ez az esti progi. Imadjak a 2 eves tatott szajjal lesi, a nagy oleli kozben ugy nezik! Potolhatatlan.

Korcsolyat en nem vennék mert se jég erre fele se tehetség a mozgasban. Vegyetek diavetitot meg vgyetek mellé azt is amit szeretne.npl egy kicsi plusst

2018. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!