Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 év körüli kisfiúnak mit...

Andi80018 kérdése:

5 év körüli kisfiúnak mit vesztek karácsonyra, mivel szeretnek játszani?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, h nem tudok érdemben válaszolni, de én is kíváncsi vagyok, mert fogalmam sincs, h én mit vegyek.Több tonna játéka és autója van, az építős játékok nem érdekli. Sokféle van abból is, de nem fogja meg. Számokat tudja, betűk mennek, kezd összeolvasni is, mégis tanácstalan vagyok.
2016. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem az a bajom egyébként, hogy sok a buta játék, gagyi. Pl a Regio egy kalap kaki, tegnap voltunk. Szörnyű a felhozatal.

Olyan sok darabból álló komplex játékot keresek, ami jó minőségű, leköti a gyereket. Nem nagyon van. Olyanra gondolok, mint pl a Playmobile-nak van olyan kastélya, amihez van sárkány, lovag, stb. Na most ez igencsak zsebbe nyúlós. Én is kíváncsi lennék, mit lehetne venni, ami ilyesmi és megfizethető. Persze kifizetek többet is, ha tényleg megéri. A csapból is a Star Wars folyik, a Thomas. Jó, és ezen kívül? :-) Rettenet szegényes a kínálat. Legalábbis azért is kérdezem, hátha valaki talált jó dolgokat.

2016. nov. 27. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

1000db-os lego classic, emagról levadászott rendőrségi építőkészlet :) ezeket a mamáktól kapja.

Tőlünk egy carrera pályát kap

2016. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Verdás laptop. Imádja a mesét is, ez meg legalább fejleszti is. Barátnőm kisfia két hónapja kapta, ő szereti.

Babakonyha. Ezt mondjuk az öccsével együtt kapják. A Nagy szeret nekem segíteni főzni, ha olyan helyre mentünk, ahol van ilyen, mindig játszott vele.

Távírányítós autó! Bár ennek nem tudom mi értelme. Ezt apukám vette. De van már neki egy elég komoly, de a papa szerint ez jobb. Ráhagytuk.

Egy autóvezetős szimulátor. Nem értek hozzá, valami kormánykerék! :) Ezt a keresztapja vette, ezt sem nagyon értem, de szerintem a gyerek örülni fog neki.

Digitális fényképező. Persze használt, de működik. Imád fotózni, csak nem igazán szeretem odaadni neki az apja méregdrága gépét. Ezzel meg kattintgathat.

2016. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tavaly volt 5 éves karácsonykor.

kapott:

kirakót

társast (Tudnak-e repülni a malacok? -nagyon jó!!!)

legót

kisautóknak garázst (2 hete vette először kézbe :o )

fénykardot

könyvet

sakkot

2016. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!