Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kisfiúnak szülinapi...

6 éves kisfiúnak szülinapi bulira ötletek?

Figyelt kérdés

Kisfiam nyaggat had hívja meg ovis barátját a szülinapjára de semmi ötletem nincs mivel köthetném le őket

Nem vagyunk azok puccos csilli villi család,közép kategoriában élünk,plussz a fiamnak az autókon kivül nem sok játéka van mert az autók a hobbija.Bár abból vagy 80 db biztos van.Köszönöm a segítséget.


2018. nov. 5. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Egy gyereket akar meghívni?


Ahhoz semmi nem kell, csinálsz nekik sütit, és eljátszanak együtt.


Ha több gyereket akar meghívni, akkor a net tele és tele van ötletekkel. Kincskereséstöl kezdve ezer játék.


Eddgi még egyetlen egy szülinapi partija sem volt????

2018. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Több kisbarátot akar hívni,elírtam.

Találtam a neten ötleteket csak tapasztalatokra voltam kiváncsi.

És igen,nem volt még szülinapi bulija csak családi körben,bár ott is van gyerek bőven,de az teljesen más.

2018. nov. 5. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Rendezz enki a Mekiben. Kb minden gyerek oda van érte. Játék is lesz, esznek is, neked a világon semmi dolgod, csak fizetni.
2018. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

6 evesen minek lekotni oket? Ilyenkor mar tudnak jatszani.

De lehet csoki vadaszat (elrejtesz a hazban csokikat es terkeppel v feladvanyok utjan, vagy siman hideg-meleg jatekkal meg kell talalniuk.) Tobbszintes legurulos autopalyat epithetnek kartonokbol, pont most lattam valahol videot errol. A tarsasjatekokat amiben egymas ellen vannak nem forsziroznam mert veszekedes lesz belole.

2018. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Leghasznosabb tipp: ha otthoni partit szervezel, akkor is írd meg, hogy hány órától hány óráig tart! Két, maximum három óra pont elég! Összeállíthatsz nekik egy mini feladatsort: pl. csokievés, lufidobálás, lufi levegőben tartása, adott plüss vagy lufi eldugása, megkeresése. A tortaevés és az ajándékozás is külön program lehet. Egy kicsit meg hadd autózzanak a kisfiad szobájában önállóan. Ha valamennyi pénzt rászánsz, és budapestiek vagytok, akkor tudok egy remek helyet! 15e Ft-ba kerül 10 gyereknek, és ebből 10e Ft levásárolható: 5 ezer üdítőre és nassolni valóra, 5 ezer egyedi bélyegre, ami nagyszülőknek remek karácsonyi ajándék lehet. Tortát külön kell vinni, viszont az árban benne van egy órás foglalkozás is!Ez pedig a Mammutban a Meseposta. Ráadásul a gyerekek a fennmaradó időben postást játszhatnak, kis asztaloknál bélyegekkel, bélyegzőkkel, borítékokkal. Lehet vinni zenét, lehet kérni filmvetítést is. Én sem élek nagylábon, nekem maximálisan megérte ez az összeg, hogy nem amortizálták le a gyerekek a lakást, nagyszerű program volt, tudtam egyedi ajándékot adni a nagyszülőknek, és még a nasi is benne volt az árban.
2018. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell őket lekötni. Tedd biztonságba azokat a dolgokat, amikben nem szeretnél kárt, a gyerek is mentse a játékait, amiket nem akar más kezében látni, legyen zene, lufi (aaaaz király!), elég stabil idegrendszer és hajrá!

Nálunk 6 évesen volt az első szülinapja, panelban. Megbeszéltük, 4 gyerek jöhet. ugyanúgy szétkapták a laksát, mintha egy egész hadsereg lett volna.

Amikor kezdenek unatkozni, vitázni, ki mit akar, miért nem, sb, akkor kell bedobni a tortaevést, és hiphopp el is repült 2 óra!


(csak halkan mondom, az enyémnek nem a kocsi a hobbija, mégis osztódással szaporodtak egy időben és ha nincs 150-200, akkor egy sem. biztos van ott más játék is. Fegyverek, labda, lego, társas, stb)

2018. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!