Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normalis, ha 21 hos kisfiu...

Normalis, ha 21 hos kisfiu szekleteben visszakoszon a cseresznye? Fel cseresznyeket vett a szajaba (persze mag nelkul), es ezek ugyanugy jottek ki.

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen. Tavaly nyáron a nővérem kisfia volt így a meggyel.semmi baja nem lett.te se izgulj!
2010. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom mert én 19 éves vagyok de velem is ez van. Sok mindent találni a székletemben egy egy nagy wc-zés után. Előfordul mindig a mák, kukorica, almahaja, borsó. Ritkán barack, főtt répa, uborka esetleg rizs. Nálam ez már megszokott, lehet a rokonom vagy? :D
2010. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Utolso: nem tudom, meg az is lehet, hogy rokonok vagyunk! :)))

2010. jún. 25. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, teljesen természetes!

Az emésztőrendszere még nem tökéletes,ezért a nehezebben emészthető, lebomló élelmiszereket nyílván nem tudja még megemészteni. Mint ahogy írta az előző válaszoló, vannak tipikus ételek, amelyek ha megtalálhatók az ürülékben, az teljesen rendjénvaló.

2010. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Akor mar nem aggodom!
2010. jún. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!