Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akad köztetek olyan akinek...

Akad köztetek olyan akinek szüleskor beszorult a babajanak a feje a mehszajjba?

Figyelt kérdés

Ha igen, eszleltel valami következmenyt a gyerek viselkedeseben? (Pl.nyugtalansag,extrem erzekenyseg stb.)

(Csak az irjon aki keresztülment rajta!)


2018. nov. 9. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hogy szorulna már be a baba feje a méhszájba?
2018. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvass utana ha teheted...
2018. nov. 9. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiszem, hogy utána kell olvasnom, valószínűleg több közöm van a szülészethez. De továbbra sem értem, hogy a méhszájba hogy akadhatna el a feje.

Olyan van, hogy nem tágul a méhszáj, de akkor nem beleszorul a feje, hanem át sem megy a méhszájon. Ha a méhszáj eltűnik, akkor meg már max a medencébe szorulhat bele, de nem a méhszájba.

Szóval elárulod, hogy mire gondolsz?

2018. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A mehszaj eltűnik amikor a nő szül.. Ezért nézik az értékét.. Ha megrovidul korán az is pl baj. De ha szülsz kB el is tűnik..


A medencecsont szétnyílik,a szülőcsatorna a hüvelybemenet,tágul.A baba feje is segíti az utat.:)

2018. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Szóval ige. A mehszajon jön ki.. Ahol be is bent.. Máshonnan nincs kiút a méhunkbol..
2018. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oke... Es veletek akkor ez ezek szerint megtörten? Lett következmenye?
2018. nov. 9. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Bocsi igazad van nem válaszoltam csak a kötekedőnek. Hülye vagyok! :/


Nem,velem nem. Nekem császárom volt.

De barátnőmmel igen. Jött a vákuum,de ugye jött ki, eltortek a pici vállát vagy kulcs csontjat.. Igen sztem azt.. és úgy jött világra. Hál Isten ez nem fáj a babáknak, nagyon sok babának eltorik úgy h észre sem veszik az orvosok vagy csak pár naposan. (ilyet is ismerek akinek egy hetesen szóltak h ja eltört neki, de meggyógyult nagyon hamar és semmi teendő vele)

Nem lett oxigenhianyos, kB 2 percet tolthetett a szülőcsatornavan így. A kotekvo azért nem gondolt bele a dolgokba. Vagy azert nem állt össze neki mert szülőcsatornanak szoktak hívni és te mehszajnak hívtad. De hát a méhnek az az egyetlen nyilasa..

2018. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a kitolásnál sok idő telt el két fájás között, közben be volt akadva a baba feje. Az egész arca és a szemei bevéreztek. Ennek ellenére nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott baba.
2018. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem kötekedtem, csak rá szerettem volna mutatni, hogy a kérdező kérdése totálisan értelmetlen, hátha akkor leírja, hogy mégis mi a francra gondol. Mint mondtam, a méhszájba nem tud beleakadni a feje. Le is írtam, hogy miért.

A szülőcsatornában el tud akadni, de nem a méhszájba akad bele basszus. És az se mindegy, hol akad el.

Szóval továbbra is várnám az értelmes kérdést, de látom, nem fogom megkapni, csak én leszek a hülye, amiért nem értem a hülyeséget.

2018. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!